Facebook

Klasa sportowa z Nysą. Ruszył nabór!


Z inicjatywy Nysy powstała w Kłodzku licealna klasa sportowa o profilu piłka nożna. Można już dokonywać zapisów na najbliższy semestr.

Klasa sportowa
Z nowym rokiem szkolnym w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącego „MEDICAL” w Kłodzku, z siedzibą przy ul. Warty 21 w Kłodzku, powstanie klasa sportowa, dostosowana do podstawy programowej dla roczników rozpoczynających naukę w liceach. - Mogę ogłosić, że wraz z nowym rokiem szkolnym w Wyższej Szkole Medycznej w Kłodzku powstanie Liceum Ogólnokształcące o profilu piłka nożna. Klasa ruszy wraz z kolejnym rokiem szkolnym – mówi członek zarządu klubu, Tomasz Sutkowski, który zainicjował cały projekt. 

Profesjonalizm
- Tworząc, taką klasę mistrzostwa sportowego chcieliśmy zadbać zarówno o wysoki poziom treningów sportowych, jak i nauczanych przedmiotów. Wizją szkoły jest równoległy rozwój sportowy, edukacyjny oraz społeczny – mówi rektor A. Dzugaj. - Jako szkoła dołożymy wszelkich starań, aby uczniowie opuszczający nasze mury osiągnęli na maturze wyniki dające im możliwość ubiegania się o przyjęcie na wybrane studia - dodają reprezentujące szkołę, Violetta Jakobsze oraz Magdalena Krawiec.  

Ruszył już nabór na rok szkolny 2020/2021
Aby, zostać przyjętym trzeba będzie spełnić podstawowy warunek. – Uczeń będzie musiał być zawodnikiem Nysy Kłodzko - mówi prezes Paweł Wiśniewski. - Wspomnę, że będziemy czynić starania utworzenia takiej klasy w szkole podstawowej – zapowiada.

Do pobrania
Więcej informacji pod numerem telefonu 607-958-543 udziela Kamil Krzywda Nauczyciel ten, to były trener w MKS, gdzie szkolił drużyny młodzieżowe jak i pierwszy zespół Nysy.

Do pobrania:
> WNIOSEK
> REGULAMIN REKRUTACJI