Facebook

Trenerzy Legii w Kłodzku


MKS Nysa Kłodzko organizuje w Kłodzku staż dla trenerów ze szkoleniowcami Legii Warszawa. Szkolenia potrwają dwa dni. Zapisy już ruszyły!

Legia Soccer Schools organizuje kolejne staże trenerskie. Tym razem na zaproszenie Nysy Kłodzko, a konkretnie trenera Kamila  Matusika, wykłady odbędą się na kłodzkim obiekcie sportowym. - Jako klub chcemy wyjść z inicjatywą rozwijania i szkolenia szkoleniowców w naszym regionie. Zdajemy sobie sprawę, że większość z lokalnych trenerów nie ma czasu jeździć po Polsce i szkolić się, a to ze względu na pracę zawodową, dlatego taki pomysł – informuje szkoleniowiec Nysy. Zajęcia poprowadzą Mateusza Salwa, m.in. twórca projektu Szkoły techniki Legii Warszawa oraz Piotr Salwa, trener Legii Soccer Schools.

Staż odbędzie się w dniu 17-18 lipca na obiekcie OSiR w Kłodzku. Koszt uczestnictwa wynosi 50 złotych. - Każdy z uczestników, będzie mógł przyjrzeć się jak, pracuje się w jednej z najlepszych akademii w Polsce, bo takim bez wątpienia jest Legia Warszawa. Dodatkowo wszyscy chętni zawodnicy z lokalnych drużyn młodzieżowych mogą wziąć udział w treningu – informuje pomysłodawca szkolenia.

Szczegóły jak i zapisy można dokonywać u trenera Kamila Matusika pod nr telefonu 798 493 477. Poniżej szczegółowy program szkolenia.