Facebook

Oliwka trenuje z Reprezentacją


Była piłkarka Nysy, a obecnie zawodniczka wrocławskiego Śląska, po raz kolejny została powołania do Reprezentacji Polski.

Oliwia Krysman (na zdjęciu pierwsza z lewej) w tym tygodniu przebywa na zgrupowaniu Reprezentacji Polski do lat 19. Jak opisuje swój kolejny pobyt?

Zaczęliśmy zgrupowanie 14 lutego. Zaraz po przyjeździe miałyśmy robione testy na obecność COVID-19. Na szczęście wszystkie dziewczyny oraz sztab był zdrowy. Od rana do wieczora, każdy dzień jest dobrze zorganizowany i całe szczęście, mimo złych warunków pogodowych, wszystko odbywa się zgodnie z planem – mówi O. Krysman. 

Kłodzczanka znalazła się wśród 25. powołanych zawodniczek. Podopieczne Niny Patalon przygotowują się do turnieju eliminacyjnego młodzieżowych mistrzostw Europy. Zawody te odbędą się w kwietniu w Polsce.Oliwia Krysman po sezonie 2018/19 przeniosła się z Nysy do AZS Wrocław. Od tego sezonu jest zawodniczką Śląska, który został utworzony po nawiązaniu porozumieniu właśnie z AZS. Mimo to nie zapomina o kłodzkim klubie. – Cały czas trzymam mocno kciuki za Nysę. Z uwagi na mecze rozgrywane w weekendy, do Kłodzka przyjeżdżam rzadko. Jeśli tylko trafi się wolny moment na odwiedziny, to z pewnością pojawię się na meczu Nysy – zapowiada.