Facebook

Podokręg kłodzki: Kto zagra i w jakiej grupie

Podokręg Piłki Nożnej w Kłodzku przedstawił wstępny projekt podziału grup w rozgrywek B Klasy oraz lig młodzieżowych.

Nim dojdzie do startu rundy jesiennej, to planowane jest rozegranie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu kłodzkiego. Wstępnemu zgłosiło się sześć drużyn, jednak Podokręg czeka jeszcze na potwierdzenie ich udziału. W tym przypadku najprawdopodobniej odbędzie się jedna runda Pucharu Polski na tym szczeblu rozgrywek.

Odrodzenie w okręgówce juniorów!

Zespół Odrodzenia Szalejów Dolny wygrał baraż o grę w wałbrzyskiej lidze okręgowej juniorów starszych.

W spotkaniu o awans do tych rozgrywek, Odrodzenie jako mistrz grupy pierwszej klasy terenowej juniorów, rywalizował z Orłem Mąkolno. Zespół ten okazał się najlepszy w grupie drugiej. W pierwszym meczu na boisku w Szalejowie Dolnym padł wynik 2:2. W sobotnim rewanżu, na boisku Orła, lepsi byli goście, którzy wygrali 2:0 (0:0).

Sobotnio-niedzielne zmagania młodzieży [AKTUALIZACJA]

W sobotę i w niedzielę na boiska wybiegną zespoły młodzieżowe występujące w rozgrywkach prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej w Kłodzku.

Nysa Kłodzko w lidze terenowej młodzika rozegra w niedzielę (04.05.). O godz. 10:00 na własnym boisku zmierzy się z Włókniarzem Kudowa Zdrój. Z kolei orlicy Nysy swoje spotkanie rozegrali awansem w środku tygodnia, gromiąc 20:4 Pogoń Duszniki Zdrój.

Grają ligi terenowe. Nysa u siebie i na wyjeździe

W sobotę i niedzielę trzecią kolejkę w rundzie wiosennej rozegrają zespoły występujące w rozgrywkach młodzieżowych prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej w  Kłodzku. Na boiska wybiegną drużyny młodzików i orlików AP Nysy Kłodzko.

Ci pierwsi rozegrają swoje spotkanie na wyjeździe w sobotę  z Orłem Ząbkowice, a orlicy na własnym boisku podejmą drużynę Ślęża Ciepłowody. Początek tego pojedynku na kłodzkim stadionie o godzinie 11:00 w niedzielę.

Weekendowe rozgrywki młodzieży [AKTUALIZACJA]

W sobotę i niedzielę drugą kolejkę w rundzie wiosennej rozegra zespoły występujące w rozgrywkach młodzieżowych prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej w  Kłodzku. Na boiska wybiegną także drużyny młodzików i orlików Nysy Kłodzko.

Ci pierwsi wygrali 7:1 na wyjeździe z Unią Złoty Stok, a młodzicy w poniedziałek o godz. 17:00 na stadionie w Kłodzku podejmą Śnieżnika Domaszków.

Wyniki i tabele terenówek/Grała także Nysa [AKTUALIZACJA]

W pierwszy weekend kwietnia rundę wiosenną inaugurują drużyny młodzieżowe występujące w rozgrywkach prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej w Kłodzku.

Do walki o ligowe punkty stają orlicy, młodzicy, trampkarze i juniorzy z grupy drugiej. Z tej ostatniej ligi wycofała się drużyna Ślęży Ciepłowody. Juniorzy młodsi i starsi z grupy pierwszej rundę rozpoczną 26 kwietnia br. Drużyny Akademii Piłkarskiej Nysy Kłodzko swoje mecze rozegrały już wcześniej z uwagi na udział we wrocławskim turnieju.

Terminarz ramowy PPN Kłodzko

Terminarz ramowy opublikował także Podokręg Piłki Nożnej w Kłodzku. Rozgrywki B Klasy rundę wiosenną zainaugurują na początku kwietnia. Z kolei rozgrywki, gdzie swoich przedstawicieli ma zespół Nysy Kłodzko, rozpoczną zmagania 5 kwietnia (młodzik) i 19 kwietnia (orlik).

Zweryfikowane tabele PPN Kłodzko

Dostępne są zweryfikowane tabele po rundzie jesiennej w rozgrywkach klasy okręgowej orlika oraz w klasie terenowej młodzika.

W obydwu tych ligach swój zespół miała Nysa Kłodzko. Po pierwszej części sezonu kłodzczanie w orllikach plasują się na pierwszym miejscu. Z kolei drugi zespół młodzików jesień zakończył na 10. miejscu z bilansem pięciu wygranych i ośmiu porażek. Tabele tych rozgrywek są dostępne po prawej stronie w dolnej części strony. Niebawem zweryfikowane zostaną pozostałe tabele lig prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej w Kłodzku.

Poarżka Nysy/Ostatki w terenówkach

Porażką zakończyli młodzicy Nysy II Kłodzko rundę jesienną w klasie terenowej. Kłodzczanie przegrali 1:2 w Złotym Stoku z tamtejszą Unią. Honorowe trafienie dla Nysy uzyskał Bromboszcz. Ostatnia kolejka czeka również zespoły trampkarzy. Poniżej zestaw par.

Młodzicy minimalnie gorsi od rywali/Grają terenówki

W przedostatniej kolejce klasy terenowej młodzików, Nysa Kłodzko przegrała 0:1 ATS/Śląsk Wojbórz. W innych rozgrywkach prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej w Kłodzku, do rozegrania pozostała kolejka w lidze trampkarzy oraz juniorach starszych, grupie II.

Grają terenówki/Na boisko wybiegną tylko orlicy Nysy

W weekend z drużyn Nysy występujących w rozgrywkach prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej w Kłodzku wybiegną tylko orlicy Nysy. Zespół z Kłodzka zmierzy się w niedzielę w Ciepłowodach ze Ślęzą. Z kolei mecz młodzików Nysy z Pogonią Duszniki Zdrój został przełożony na poniedziałek (16:00). Poniżej zestaw par w klasach terenowych:

Komunikat w sprawie kolejki młodzików

W związku z tym, że w terminarzu rozgrywek Terenowej Klasy Młodzików wkradł się błąd związany z godziną rozpoczęcia spotkań Wydział Gier Delegatury w Kłodzku zawiadamia kluby, że mecze kolejki z dnia 12.10.2013 roku rozpoczną się o GODZ. 11.00 a nie o godz. 15.00 jak podano w terminarzu. Jest to błąd drukarski, za który serdecznie przepraszamy.  Prosimy poszczególne kluby o naniesienie tej poprawki w swoich terminarzach.
 
Za Wydział Gier Przewodniczący WG Jerzy Stich (-)

Derby Kłodzka dla Nysy/Wyniki i tabele w terenówkach [foto]

W kolejnych derbach Kłodzka ponownie lepsza Nysa! Zespół prowadzony przez Pawła Wiśniewskiego ograł 4:1 Orlika. Dwie bramki dla Nysy Jelonkowski, jedną Pomorski i Bromboszcz (rzut karny).

Poniżej dostępne są wyniki oraz aktualne tabele klas terenowych:

Terminarz ramowy podokregu kłodzkiego

Dostępny jest terminarz ramowy klas rozgrywkowych Podokręgu Kłodzko. - Z racji tej, że nie ma jeszcze oficjalnych potwierdzeń udziału w rozgrywkach kilku klubów nie może my podać zestawów par pierwszych kolejek, gdyż bazowanie na przypuszczeniach jest porostu bez sensu - informuje Jerzy Stich, Przewodniczący Wydziału Gier.

Gra terenówka młodzików. Nysa II walczy na wyjeździe

Na czwartek i sobotęczaplanowano ostatnią kolejkę klasy terenowej młodzików. Drugi zespól Nysy rywalizował w Dusznikach Zdroju z tamtejszą Pogonią. Pojedynek zakończył się wysokim zwycięstwem kłodzkiej ekipy. Nysa wygrała 9:0. Zespół ma do rozegrana jeszcze zaległe spotkanie derbowe z Orlikiem. Ten pojedynek ma się odbyć w najbliższy poniedziałek.

22. KOLEJKA KLASY TERENOWEJ MŁODZIKÓW:
Trojan Lądek Zdrój - Piast Nowa Ruda
Hutnik Szczytna - Iskra Jaszkowa Dolna
Sparta Ziębice - Włókniarz Kudowa Zdrój
Zamek Gorzanów - Orlik Kłodzko
Zamek Kamieniec Ząbk. - Orzeł Mąkolno
Pogoń Duszniki Zdrój - Nysa II Kłodzko

Czas terenówek/Wyjazd na Turniej Deichmanna

W sobotę jak co tydzień na boiska wybiegną drużyny młodzieżowe występujące w ligach terenowych. Drugi zespół kłodzkich młodzików swój mecz rozegra dopiero we wtorek. Rywalem Nysy będzie Trojan Lądek Zdrój. Z kolei Nysa bierze także udział w piłkarskim Turnieju Deichmanna. Zbiórka dla zawodników w niedzielę o godz. 9:00. Wyjazd o godz. 9:15 ze stadionu.

Gra terenówka młodzików/Nysa II lepsza od Orła

W środku tygodnia na boiska wybiegli młodzicy występujący w klasie terenowej.Drugi zespół Nysy Kłodzko wygrał 3:1 z Orłem Mąkolno. Dwa gole dla ekipy Pawła Adamczyka zdobył Domagała, a jedno dołożył Ptaszyński.

Zestaw par 20. kolejki Klasy Terenowej Młodzików:
Trojan Ladek Zdrój - Hutnik Szczytna 23.05.2013 g.17.00
Sparta Ziębice - Piast Nowa Ruda 29.05.2013
Zamek Gorzanów - Iskra Jaszkowa Dolna  30.05.2013 g. 13.00
Zamek Kamieniec Zabk - Włókniarz Kudowa Zdrój 2:0
Pogoń Duszniki Zdrój - Orlik Kłodzko 23.05.2013 g. 18.00
Nysa II Kłodzko - Orzeł Mąkolno 3:1

Grały terenówki/Mecz Nysy II przełożony

W sobotę swoje mecze rozegrają drużyny młodzieżowe występujące w klasie terenowej. Mecz drugiej drużyny młodzików Nysy, występującej w klasie terenowej, został przełożony na inny termin (nie został jeszcze ustalony). Kłodzczanie w tej kolejce mieli się zmierzyć w derbach z Orlikiem Kłodzko, ale obydwie ekipy biorą udział w turnieju.

Wybiki i tabele terenówek/ Nysa II gra w poniedziałek

W sobotę rozegrane zostaną kolejne pojedynki w klasach terenowych. Drugi zespół młodzików Nysy Kłodzko, występujący w lidze terenowej, swój pojedynek rozegra dopiero w poniedziałek (06.05.). Ich rywalem będzie Piast Nowa Ruda. Początek pojedynku na stadionie w Kłodzku o godz. 16:00.

Nysa II czeka do poniedziałku/Grały terenówki

Dopiero w poniedziałek swój mecz rozegrają piłkarze Nysy II Kłodzko, występujący w klasie terenowej młodzików. W dniu 28 kwietnia br. o godz. 15:00 kłodzczanie zagrają w Szczytnej z tamtejszym Hutnikiem. W weekend natomiast na boiska wybiegły pozostałe drużyny powiatu kłodzkiego grające na co dzień w ligach terenowych.