WYGRANA I PORAŻKA W LIDZE DOLNOŚLĄSKIEJ

W drugiej kolejce wiosennej zespoły Nysy Kłodzko występujące w lidze dolnośląskiej rywalizowały na wyjeździe z MKS Oława. Z trzech punktów cieszyli się trampkarze, którzy wygrali 3:1 po dwóch golach Fryczkowskiego i jednym Longawy. W 67 minucie zawodnik Nysy Kamil Bąk za faul został ukarany  czerwoną kartką i Nysa musiała kończyć w 10. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Z kolei młodzicy musieli uznać wyższość rywali przegrywając spotkanie 0:3 , (0:0). W 45 minucie meczu  Nysa straciła bramkę na 1:0. Zawodnicy Pawła Adamczyka rzucili  się do odrabiania strat, trener  wycofał  obrońcę a w jego miejsce wstawił napastnika i wszystko  postawił  na jedną kartę . Nysa przez 6 minut dominowała próbując strzelić gola wyrównującego lecz napastnicy byli nieskuteczni, przy trzech sytuacjach sam na sam nie potrafili wykorzystać szansy.  Po trzech starzałach z dystansu bramkarz gospodarzy popisał  się świetną interwencją i jak mówi powiedzenie:  " niewykorzystane sytuacje się mszczą". W 55 minucie gospodarze wyprowadzili kontrę i strzelili drugą bramkę .Przed ostanim gwizdkiem zawodnicy Nysy żle zagrali piłkę i tak staracili  trzecią bramkę.

Zawodnikom MKS OŁAWA gratulujemy, a zawodnikom Nysy dziękujemy za walkę.