Sule Ayinla 1 57'
 Kamil Kowalski 1 88'

Nysa: Niewęgłowski – Konowalczyk (69 Słomka), Syper (59 Sasinowski), Osicki, Fedorec, Cebulski (65 Kowalski), Ciupider (46 Horka), Bońkowski, Tracz, Pierzchalski, Ayinla.

Piławianka: Szeliga – Więczek (77 Juraszek), Sienicki, Bób, Mozer (41 Kobyra), Okarma (73 Wójcik), Motyka, Sobieszek, Cembrowski (77 Pieszczuk), Smęt, Lee.

- Pomimo słabszej gry w początkowej fazie meczu, udało nam się w pierwszej połowie strzelić trzy bramki i szybko rozstrzygnąć losy meczu – mówił Adam Bońkowski. Kłodzczanie nie najlepiej weszli w mecz, ale potrafili zagrozić bramce Szeligi. Szczęścia po raz kolejny w tym sezonie nie miał Łukasz Tracz, gdy jego uderzenie trafiło w słupek, a sytuację z golkiperem przegrał Sule Ayinla.

Z kolei zespół z Piławy Górnej domagał się odgwizdania jedenastki na Koreańczyku Lee. - Nie wiadomo jaki miałby przebieg ten mecz, gdyby arbiter odgwizdał nam ewidentny rzut karny przy stanie 0:0. Chwilę później straciliśmy gola i nasza gra posypała się, chociaż do tego momentu prezentowaliśmy się przyzwoicie – ocenił trener Piławianki, Jarosław Machowski.

Nysa w pięć minut zdobyła dwie bramki. Wynik otworzył Ayinla, a w 31. minucie prowadzenie podwyższył Adam Bońkowski. Tuż przed przerwą, po rzucie rożnym, trzecie trafienie zanotował Marcin Syper. - Cały mecz, z wyjątkiem pierwszych 15 minut, kiedy rywale mocno zaatakowali, był pod naszą kontrola. Graliśmy konsekwentnie piłką, co pozwoliło w odstępie kilku minut strzelić dwa gole, a później dominowaliśmy na placu gry – mówił Daniel Niewęgłowski, który na razie wygrywa rywalizację w bramce Nysy z Janem Borkowskim.

W 56. minucie dublet ustrzelił nigeryjski piłkarz, a wynik ustalił Kamil Kowalski. Było to szóste zwycięstwo drużyny Kamila Krzywdy. - Nysa była dotychczas najlepszą drużyną z którą rywalizowaliśmy w lidze. Dziś wygrała zasłużenie, jednak wynik jest zbyt wysoki.  My musimy szukać punktów w innych spotkaniach – dodał szkoleniowiec gości.