Trzy punkty w ostatniej kolejce

Juniorzy przywożą trzy punkty z Głuszycy, gdzie w ostatniej kolejce ligi okręgowej wygrali 3:1 z tamtejszym Włókniarzem. Na listę strzelców wpisał się Chodorowski, Zieliński i Krawczak. W niedzielę (godz. 11.00) Nysa dokończy przerwane spotkanie z Zamkiem Kamieniec Ząbk.

Przerwany mecz juniorów...

Nie udało się dokończyć meczu juniorów starszych Nysy z Zamkiem. Mecz przerwano w 65. minucie przy stanie 1:0 dla Nysy (strzelonej przez Szymon Sitarza) z uwagi na burze i ulewę, która przeszła nad Kłodzkiem. Boisko nie nadawało się do gry...

Punkt juniorów na ciężkim terenie

Wynikiem 2:2 zakończył się
pojedynek wyjazdowy juniorów starszych Nysy. Podopieczni Przemysława Gajka wywalczyli punkt w Jaworzynie Śląskiej z tamtejszą Karoliną. MKS wygrywał po golu Mateusza Zielińskiego, a oczko Nysie zapewnił Michał Gałka.

Odrobili straty z nawiązką [foto]

Juniorzy starsi Nysy wygrali 2:1 z Unią Bogaczowice, chociaż przez godzinę
przegrywali 0:1. Do remisu doprowadził, popisując się ładnym uderzeniem z rzutu wolnego, Mateusz Zieliński, a trzy punkty zapewnił Michał Gałka.

Poniżej zdjęcia z meczu.

Wyjazdowe zwycięstwo juniorów

W zaległym meczu ligi okręgowej, juniorzy starsi Nysy wygrali 2:1 w Piławie Górnej.

Poniżej relacja z meczu.

Juniorski rollercoaster [foto]

Osiem goli padło w meczu ligi okręgowej juniorów pomiędzy Nysą Kłodzko, a Polonią Ząbkowice Śląskie. Kłodzczanie przegrywali 0:2, potem udało im się objąć prowadzenie 3:2, a następnie 4:3. Ostatecznie zawody zakończyły się podziałem punktów 4:4, a Polonia wyrównującego gola zdobyła w ostatniej akcji meczu.

Poniżej zdjęcia.

Trzy punkty juniorów [foto]

Okazałe zwycięstwo zanotowali juniorzy starsi Nysy Kłodzko.

Poniżej relacja i zdjęcia.

Juniorzy biją lidera!

Juniorzy Nysy Kłodzko lepsi od lidera wałbrzyskiej ligi okręgowej.
Podopieczni Przemysława Gajka wygrali 2:0 w Nowej Rudzie z tamtejszym Piastem.

Grad goli i trzy punkty juniorów [foto]

Siedem bramek padło w meczu juniorów Nysy z AKS Strzegom. Kłodzczanie przegrywali już 0:2, ale jeszcze przed przerwą udało im się odrobić straty. Po zmianie stron wyszli na prowadzenie 4:2. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną MKS 4:3.

Niebawem relacja. Poniżej zdjęcia.

Jesienny pogrom juniorów

Na koniec rundy jesiennej, juniorzy starsi Nysy Kłodzko wygrali 7:0 z Włókniarzem Głuszyca. Na listę strzelców wpisali się: Janowicz, Sitarz, Zieliński, Gręda, Krawczak, Kubies i Walczak.

Poniżej relacja z meczu.

Przełamanie juniorów

Punkt z Kamieńca Ząbkowickiego przywieźli juniorzy starsi Nysy Kłodzko. Drużyna Przemysława Gajka zremisowała 0:0 z tamtejszym Zamkiem.

Karolina odjechała z trzema punktami [foto]

Juniorzy starsi Nysy Kłodzko przegrali 0:3 z Karoliną Jaworzyną Śląską.

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

Hokejowa porażka juniorów

Aż siedemnaście goli padło w meczu juniorów starszych Nysy Kłodzko. Podopieczni Przemysława Gajka rywalizowali na wyjeździe z Unią Bogaczowice, ulegając 7:11.

Niebawem relacja z meczu.

Juniorzy nie sprostali wiceliderowi [foto]

Nysa przegrała 2:3 ze Zjednoczonymi Ścinawka Średnia. Wszystkie gole padły w drugiej połowie. Kłodzczanie przegrywali 0:3, ale zdołali strzelić dwie bramki i niewiele brakło, aby strzelić trzeciego gola.

Poniżej relacja, wypowiedzi i zdjęcia.

Juniorzy lepsi do Górnika [foto]

Juniorzy starsi Nysy Kłodzko wygrali 2:1 z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych w ramach 9. kolejki wałbrzyskiej ligi okręgowej. Wygraną dały gole Janowicza i Gałki.

Juniorzy także ogrywają Piławiankę [foto]

Trzy punkty w starciu z Piławianka Piława Górna zanotowali także juniorzy starsi Nysy Kłodzko.

Po trzech porażkach z rzędu w końcu zapunktowali juniorzy starsi Nysy.
MKS zremisował w Bielawie. Kłodzczanie mieli też pecha, bo trzykrotnie piłka po ich strzałach lądowała na poprzeczce...

Porażka w juniorskich derbach [foto]

Juniorzy starsi Nysy Kłodzko przegrali 1:3 (1:1) z Piastem Nowa Ruda w 5. kolejce wałbrzyskiej ligi okręgowej. Kłodzczanie wygrywali 1:0 po bramce Tomasza Kubies, ale ostatecznie musieli uznać wyższość rywali.

Poniżej relacja, wypowiedzi i galeria zdjęć.

Miłe złego początki juniorów

W czwartej kolejce spotkań ligi okręgowej, juniorzy starsi Nysy Kłodzko ponieśli drugą porażkę w rozgrywkach.

Była wygrana, następnie remis, a teraz porażka... [foto]

Po wygranej na inauguracje ligi 5:2 w Bystrzycy Górnej, a następnie remisie 1:1 w Strzegomiu, tym razem juniorzy Nysy Kłodzko ulegli 0:2 na własnym boisku liderowi rozgrywek, drużynie z Lubawki.