Facebook

Juniorzy na piątkę, dublet Kuraja


Trzy punkty z Kamieńca Ząbkowickiego przywieźli juniorzy Nysy. Kłodzczanie zainkasowali pewne trzy punkty w starciu z Zamkiem.  

Juniorzy zatrzymani [foto]


Na pięciu zwycięstwach z rzędu zakończyła się zwycięska seria juniorów z Kłodzka. Po raz kolejny patent na Nysę znalazła drużyna KS Polanica-Zdrój. Rywale urwali punkt, chociaż przegrywali 0:2. 

Juniorzy z kompletem zwycięstw


Pięć spotkań i pięć wygranych. Tak przedstawia się bilans juniorów Nysy w rozgrywkach ligi okręgowej (II liga). W środę podopieczni Artura Oczkosia pokonali 3:1 Victorię Świebodzice. - To spotkanie z dotychczas rozegranych było najtrudniejsze – mówi jeden ze strzelców gola w tym meczu, Jakub Bachmatiuk.

Nysa tylko na szóstkę [foto]


Zasłużone trzy punkty zgarnęli juniorzy starsi. Tym razem Nysa okazała się lepsza od Gwarka Wałbrzych. Kłodzczanie wygrali 6:1 i był to najniższy wymiar kary dla rywali.

Debiutancki gol, kapitan daje wygraną [foto]


Trzy punkty na inauguracje rundy wiosennej zgarnęli juniorzy starsi. Jednak wygrana ze Spartą Ziębice nie przyszła łatwo.

Sparingi ciekawsze niż liga


Dwa mecze kontrolne rozegrali w ten weekend juniorzy starsi Nysy. W sparingach tych padło 21. bramek.

Porażka w meczu na szczycie [foto]


W meczu dwóch czołowych drużyn wałbrzyskiej ligi okręgowej juniorów starszych, Nysa musiała uznać wyższość Orła Ząbkowice Śląskie, ulegając na własnym boisku 0:3.

Poniżej relacja oraz galeria zdjęć z meczu.

Kolejna dwucyfrówka juniorów [foto]


Juniorzy Nysy powetowali sobie wpadkę w Polanicy-Zdroju. Podopieczni Artura Oczkosia rozgromili 10:0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki.

Juniorzy zastopowani


Pierwsze punkty w tym sezonie straciła drużyna juniorów, rywalizująca w lidze okręgowej.

Dwucyfrówka juniorów [foto]


Juniorzy starsi bez litości dla swoich rywali ze Ścinawki Średniej.

Wyjazdowa passa trwa


Juniorzy kontynuują zwycięską passę. Czwarty mecz i czwarte zwycięstwo odnieśli podopieczni Artura Oczkosia.

Passa trwa, juniorzy liderem


Juniorzy Nysy liderem ligi okręgowej. Tym razem podopieczni Artura Oczkosia wygrali w Wałbrzychu z Gwarkiem, mimo iż musieli odrabiać straty.

Poniżej relacja oraz wypowiedzi z meczu.

Zdobyli Victorię [foto]


Drugi mecz i drugie zwycięstwo zanotowali juniorzy Nysy w rozgrywkach ligi okręgowej. Po raz kolejny bohaterem meczu był Daniel Kuraj.

Poniżej relacja, wypowiedź oraz galeria zdjęć.

Weekendowe podsumowanie młodzieży


W kratkę swoje mecze kończyły w miniony weekend zespoły młodzieżowe Nysy. Powody do świętowania mieli trampkarze oraz młodzicy. Ci drudzy w derbach pokonali Orlika Kłodzko.

Młodzieżowe granie - wyniki


Juniorzy Nysy zastopowani po dwóch zwycięstwa ligowych z rzędu. Trampkarze wygrywali różnicą dwóch bramek, ale zostali bez punktów. Dwa zwycięstwa zanotowali za to zespoły młodzików.

Derby dla Nysy, hat-trick Grędy [foto]


Trzy rzuty karne, sześć bramek i trzy punkty w derbach z liderem rozgrywek. Juniorzy Nysy lepsi od noworudzkiego Piasta. Bohaterem meczu Jakub Gręda, zdobywca trzech bramek.

Słaba frekwencja


Nieco ponad 170 drużyn zgłosiło do się rozgrywek juniorskich w sezonie 2019/2019 na Dolnym Śląsku.

Mistrzowski awans juniorów! [foto]


Nysa Kłodzko mistrzem Wałbrzyskiej Klasy Okręgowej Juniora Starszego.

Juniorzy przypieczętowali mistrza [foto]


Juniorzy przypieczętowali mistrza rundy jesiennej w lidze okręgowej. W ostatnim meczu Nysa wygrała z beniaminkiem z Polanicy-Zdroju.

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

Trzy punkty w ostatniej kolejce


Juniorzy przywożą trzy punkty z Głuszycy, gdzie w ostatniej kolejce ligi okręgowej wygrali 3:1 z tamtejszym Włókniarzem. Na listę strzelców wpisał się Chodorowski, Zieliński i Krawczak. W niedzielę (godz. 11.00) Nysa dokończy przerwane spotkanie z Zamkiem Kamieniec Ząbk.