Facebook

Wygrana juniorów w bólach [foto]


Juniorzy starsi Nysy Kłodzko wygrali 3:1 z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych, chociaż do przerwy zespół Jacka Piwowara przegrywał 0:1.

Poniżej relacja, wyniki 13. kolejki i galeria zdjęć z meczu.

JUNIORZY: NYSA KŁODZKO - GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH 3:1 (0:1)
Bramki: 0:1, 1:1 Przemysław Sasinowski, 2:1 Bartosz Iwanowicz, 3:1 Przemysław Sasinowski. Skład: Dżendżera – Ziental, Pilczuk, Sasinowski, Gębski – Janowicz, Fedorec, Ostrowski, Bortnik- Gołda, Fryczkowski.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ.

Zespół Jacka Piwowara do przerwy przegrywał 0:1. Kłodzczanie stworzyli sobie w tej części gry z pięć bramkowych sytuacji, ale żadnej nie potrafił zamienić na gola.

Po zmianie stron niemoc strzelecką przełamał Przemysław Sasinowski, który precyzyjnym strzałem z 17. metrów tuż przy słupku doprowadził do remisu. Na prowadzenie Nysą wyprowadził Bartosz Iwanowicz, który zamknął akcję po wrzutce Turka. Wynik na 3:1 ustalił Sasinowski, który wygrał starcie z obrońca i uderzył przy dalszym słupku.
 
- Cieszę się ze mogłem zagrać i pomoc kolegom w zdobyciu dla nas priorytetowych trzech punktów. Boli skuteczność, bo w pierwszej części spotkania mieliśmy tyle sytuacji, że mogliśmy ten pojedynek już wtedy rozstrzygnąć na swoją korzyść. Nasza obrona momentami też grała niestabilnie i lepszy rywal takie błędy z pewnością wykorzystałby – podsumował zawody Kacper Fedorec, który wrócił po krótkiej pauzie spowodowanej kontuzją.


Victoria Świebodzice - MKS Szczawno Zdrój  3:0 (0:0)
Piast Nowa Ruda - Zjednoczeni Żarów  9:0
Polonia Stal Świdnica - Odrodzenie Szalejów Dolny  4:1
Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Górna  2:0
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Bielawianka Bielawa  5:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orzeł Mąkolno  2:2
Iskra Jaszkowa Dolna - Piławianka Piława Górna  8:1