Trzy punkty juniorów

Juniorzy starsi Nysy wygrali na wyjeździe 4:3 z Orłem Mąkolno. Kłodzczanie dwukrotnie przegrywali, a zwycięskiego gola zdobyli pod koniec spotkania.

Poniżej relacja z meczu oraz wyniki 17. kolejki.

KLASA O JUNIORÓW STARSZYCH: ORZEŁ MĄKOLNO – NYSA KŁODZKO 3:4 (1:1)
Bramki dla Nysy: Bartosz Iwanowicz, Maksymilian Fryczkowski, Daniel Gołda, Przemysław Sasinowski. Skład: Górski - Ziental, Sasinowski, Zieliński, Pilczuk, Szewczyk, Turek, Iwanowicz, Pierzchalski, Gołda, Janowicz. Na zmiany wchodzili: Gębski, Fryczkowski.

Obie drużyny miały wiele sytuacji podbramkowych, a sam mecz był wyrównany, jednak to kłodzczanom udało się strzelić w ostatnich minutach bramkę, która dała Nysie zwycięstwo. - Cieszymy się z trzech punktów na które musieliśmy ciężko zapracować i jesteśmy pozytywnie nastawieni na przyszła rundę – mówił Amadeusz Gębski, który zaliczył w meczu dwie asysty.

Do przerwy był remis 1:1, a w drugiej części zespół Jacka Piwowara dwukrotnie musiał odrabiać straty W 80. minucie ponownie był remis 3:3, a zwycięskiego gola dla gości zdobył Przemysław Sasinowski. Pozostałe gole dla MKS strzelali: Bartosz Iwanowicz, Maksymilian Fryczkowski i Daniel Gołda.