Juniorzy na szóstkę [foto]

Juniorzy starsi urządzili sobie trening strzelecki na inaugurację rundy wiosennej. Kłodzczanie wygrali 6:0 z Karoliną Jaworzyna Śląska.

Poniżej relacja, zdjęcia i wyniki 18. kolejki.

KLASA "O" JUNIORÓW: NYSA KŁODZKO - KAROLINA JAWORZYNA ŚL. 6:0 (6:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Pierzchalski (1), 2:0 Kacper Fedorec (8), 3:0 Dawid Gołda (23), 4:0 Grzegorz Janowicz (29), 5:0 Tomasz Pierzchalski (31), 6:0 Amadeusz Gębski (39). Skład: Dżendżera (60 Zięba) - Gębski, Ziental, Zieliński, Iwanowicz, Janowicz (58 Sikora), Sasinowski , Fedorec, Bortnik (46 Fryczkowski), Gołda, Pierzchalski.

Wyniki został ustalony w 40. minucie. - Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie zwłaszcza pierwszą połowie, cieszy zwycięstwo na rozpoczęcie rundy – mówił Kacper Fedorec, który w 8. minucie wpisał się na listę strzelców. Wynik już w 25. sekundzie otworzył Tomasz Pierzchalski, który w meczu skompletował hat-tricka.

Dodatkowo od 55. minuty goście grali w dziesiątkę, ale drużyna Jacka Piwowara nie zdołała powiększyć dorobku bramkowego. - Chciałbym, aby drużyna zachowała taką postawę do końca sezonu. Mierzymy wysoko, bo interesuje nas miejsce w czołówce tabeli – dodał. K. Fedorec.

Victoria Świebodzice - Orzeł Ząbkowice Śląskie 2:2
LKS Bystrzyca Górna - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych przeł.
Odrodzenie Szalejów Dolny - MKS Szczawno Zdrój 2:0
Iskra Jaszkowa Dolna - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:9
Piast Nowa Ruda - Bielawianka Bielawa 3:1
Polonia Stal II Świdnica - Orzeł Mąkolno 2:2
Zjednoczeni Żarów - Piławianka Piława Górna 3:1