Bez goli w meczu juniorów [foto]

Mecz juniorów starszych Nysy Kłodzko z Bielawianką Bielawa zakończył się wynikiem 0:0.

Poniżej relacja i galeria zdjęć z meczu.

KLASA „O” JUNIORÓW STARSZYCH: NYSA KŁODZKO – BIELAWIANKA BIELAWA 0:0
Skład: Cyba - Walczak, Zieliński (Mistarz), D. Puchalski, Gębski, Babiec, Krawczak (Koterba), Sikora, T. Puchalski  Sitarz, Bańkowski (Gałka P.).

Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska a żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dobrej sytuacji do zdobycia bramki. W 30 min meczu sędzia podyktował rzut wolny dla zawodników Nysy, ale futbolówka po strzale Bańkowskiego trafiła w obrońców Bielawianki. W odpowiedzi, zespół Nysy od utraty gola uratowała poprzeczka.

W drugiej połowie dobrych okazji do strzelenia bramki dla gospodarzy nie wykorzystali Sikora oraz Gałka. Z kolei goście tak mieli okazje doz dobycia bramki, ale tym razem trafili w słupek.

- Chciałbym podziękować zawodnikom za zaangażowanie i walkę od pierwszej do ostatniej minuty. Myślę że remis jest sprawiedliwym rezultatem i nie krzywdzi żadnej drużyny – podsumował zawody trener MKS, Przemysław Gajek.