Kolejna wygrana Juniorów!

Juniorzy starsi po świetnej grze wygrali z Unią Bogaczowice na ich terenie. Zespół Przemysława Gajka mimo czerwonej kartki nie poddał się i strzelił bramkę która dała zwycięstwo.

Liga okręgowa juniorów starszych Unia Bogaczowice - MKS Nysa Kłodzko 1-2
Skład: Cyba - Zieliński, Mistarz, Puchalski, Walczak, Sitarz, Babiec, Koterba(Kaczmarczyk), Janowicz (Bańkowski), M.Gałka(Sikora), T. Puchalski.

Tym razem graliśmy na wyjeździe. Kłodczanie po wygranej z liderem byli bardzo zmotywowani na kolejny mecz, który dalby im awans w tabeli o jedno miejsce. Mecz był zdecydowanie po stronie gości, piłkę rozgrywali spokojnie i każda akcje kończyli strzałem na bramkę. Już w pierwszych minutach nasi gracze mieli sytuację jeden na jeden ale niestety zabrakło skuteczności.

Już w 16 minucie Nysa wyszła na prowadzenie. Na listę asystentów wpisał się Tymoteusz Puchalski który podał do Janowicza a ten wpakował piłkę do siatki lobem. Dziesięć minut później na listę strzelców mógł się wpisać kapitan drużyny, ale niestety strzałem z głowy uderzył minimalnie nad poprzeczką. Pod koniec pierwszej połowy, bramkarz gospodarzy zanotował asystę wykopując piłkę pod pole karne gości i błąd Zielińskiego wykorzystał napastnik Bogaczowic . Tak zakończyła się pierwsza polowa, wynik nie uległ zmianie 1:1 do przerwy.

W drugiej połowie doszło do zmian, na boisko wszedł Bańkowski Sikora i Kaczmarczyk. W  47 minucie czerwona kartkę dostał Bańkowski, który zachował się nie sportowo do kolegów z przeciwnej drużyny I kopnął przeciwnika bez piłki. Nysa od 50 minuty grała w dziesiątkę. Świetny mecz zagral Konrad Babiec który przepiękna asysta obsłużył Sikore a ten bez większych problemów strzelił gola i dał prowadzenie swojej drużynie.