Facebook

Jesienny pogrom juniorów


Na koniec rundy jesiennej, juniorzy starsi Nysy Kłodzko wygrali 7:0 z Włókniarzem Głuszyca. Na listę strzelców wpisali się: Janowicz, Sitarz, Zieliński, Gręda, Krawczak, Kubies i Walczak.

Poniżej relacja z meczu.

Skład: Cyba - Sasinowski, Włosek, Walczak, Mistarz (Wawryniuk), Domagała (Gręda), Chodorowski, Zieliński (Bachmatiuk), Janowicz (Kaczmarczyk), Sitarz (Krawczak), Kubies.

Od początku spotkania zawodnicy Nysy zdominowali wydarzenia na boisku i dyktowali warunki gry. Już pierwsze akcje meczu przyniosły sytuacje bramkowe. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Janowicz, wynik podwyższył uderzeniem z rzutu wolnego Zieliński, a kolejne trafienie dołożył Sitarz.

Zawodnicy z Głuszycy ograniczali się jedynie do obrony własnej bramki. Druga połowa meczu to w dalszym ciągu dominacja kłodzkiego zespołu. Efektem tego były olejne bramki, które strzelali Gręda, Krawczak, Kubies i Walczak.

- Cieszy zwycięstwo w ostatnim meczu tej rundy. Mam nadzieję, że doda to młodym zawodnikom pewności siebie, a także zmotywuje ich do ciężkiej pracy w zimowym okresie przygotowawczym – powiedział po meczu trener Przemysław Gajek.