Okazałe zwycięstwo zanotowali juniorzy starsi Nysy Kłodzko.

Poniżej relacja i zdjęcia.

LIGA „O” JUNIORA: MKS NYSA KŁODZKO – BIELAWIANKA BIELAWA 4:1 (3:1)
Skład: Cyba, Walczak, Włosek, Wawryniuk, Mistarz, Bachmatiuk (Gałka), Zieliński (Chodorowski), Sitarz (Gręda), Kaczmarczyk (Pasternak), Krawczak (Głuszczyński), Kubies.

Dostępne są GALERIA ZDJĘĆ.

Pierwsza połowa meczu należała i to zdecydowanie do kłodzkiego zespołu. Już pierwsze akcje pokazały, że strzelenie bramki jest tylko kwestią czasu. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Sitarz, a chwilę później z rzutu wolnego na 2:0 podwyższył Zieliński. Szybko zdobyte gole wprowadziły rozluźnienie w szeregi naszego zespołu, co zakończyło się utratą bramki.

W pierwszej połowie były okazje do kolejnych bramek, ale okazji nie wykorzystali Zieliński, Krawczak i Sitarz. Udało się to pod koniec pierwszych 45. minut, a autorem trafienia był Mistarz. W odpowiedzi zawodnicy z Bielawy mieli okazję ponownie zmniejszyć straty do gospodarzy, jednak sytuacji sam na sam z Cybą nie wykorzystał zawodnik przyjezdnych.

Juniorzy Nysy pomimo stwarzanych okazji razili w tym dniu dużą nieskutecznością, ale w końcówce udało się zdobyć czwartą bramkę. Wynik na 4:1 ustalił Kubies. - To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Stwarzaliśmy wiele sytuacji podbramkowych, jednak pomimo strzelonych czterech goli, brakowało mi większej skuteczności i utrzymania koncentracji przez całe spotkanie – podsumował zawody trener Przemysław Gajek.