Juniorzy przypieczętowali mistrza [foto]

Juniorzy przypieczętowali mistrza rundy jesiennej w lidze okręgowej. W ostatnim meczu Nysa wygrała z beniaminkiem z Polanicy-Zdroju.

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

KLASA OKRĘGOWA JUNIORA: NYSA KŁODZKO - KS POLANICA ZDRÓJ 5:2 (4:1)
Bramki: 1:0 Paweł Walczak (15), 2:0 Jakub Gręda (32), 3:0 Jakub Gręda (34), 4:0 Jakub Gręda (37), 4:1 Michał Jura (45), 4:2 Mikołaj Rączka (54), 5:2 Tomasz Kubies (75). Nysa: Kopij - Walczak, Borysiewicz, Pasternak, Czarny, Gręda, Kubies, Domagała, Gałka, Siekaniec, Bachmatiuk (46 Wawryniuk).

Od początku meczu przewaga należała do liderującej w rozgrywkach Nysy, która udokumentowała to golem w 15. minucie gry. Po rzucie rożnym do siatki trafił Walczak. Po chwili kłodzczanie skopiowali swój wyczyn, tyle, że tym razem po rzucie rożnym bramkę zdobył Jakub Gręda.

Ten zawodnik skompletował w tym meczu hat-tricka, pokonując dwukrotnie golkipera po uderzeniach z dystansu. Beniaminek z Polanicy-Zdroju odpowiedział bramką do szatni. Druga połowa również rozpoczęła się od trafienia gości, którzy tym samym odrobili połowę strat (2:4).

Wynik na 5:2 ustalił na kwadrans przed końcem meczu Tomasz Kubies. Podopieczni Artura Oczkosia rundę jesienną zakończyli bez porażki, notując w dziesięciu meczach tylko jeden remis (3:3 w Nowej Rudzie).