Młodzieżowe granie - wyniki

Juniorzy Nysy zastopowani po dwóch zwycięstwa ligowych z rzędu. Trampkarze wygrywali różnicą dwóch bramek, ale zostali bez punktów. Dwa zwycięstwa zanotowali za to zespoły młodzików.

Podopieczni Artura Oczkosia, po wygranych meczach nad liderem z Nowej Rudy (4:2) i Włókniarzem (5:2), także w starciu z Zamkiem Kamieniec Ząbkowickim liczyli na trzy punkty. - To był mecz walki. Od początku meczu Zamek grał twardo i zawodnicy nie odstawali nóg w żadnych sytuacjach. Boisko też nie było rewelacyjne i czasem zamiast grać po ziemi musieliśmy grać dłuższe piłki górą żeby było bezpieczniej – relacjonował Jakub Gręda.

Po zmianie stron więcej z gry mieli kłodzczanie, ale brakowało zdecydowania pod bramką Zamka. - W drugiej połowie byliśmy zespołem dominującym i mieliśmy swoje okazje, ale rywale wyprowadzili jedną zabójczą kontrę – dodał gracz MKS. Gospodarze w 85. minucie, za sprawą Mateusza Wrześniewskiego pokonali Kopija i zgarnęli trzy punkty.

Trampkarze przegrali 2:3 w Świdnicy, chociaż do przerwy wygrali 2:0 z tamtejsza Polonią-Stalą. Komplet punktów wywalczyły obydwie ekipy młodzików. Drugi zespól pokonał 8:1 ząbkowicką Polonię, a Nysa I okazała się lepsza od Piławianki Piława Górna (6:0).