Weekendowe podsumowanie młodzieży

W kratkę swoje mecze kończyły w miniony weekend zespoły młodzieżowe Nysy. Powody do świętowania mieli trampkarze oraz młodzicy. Ci drudzy w derbach pokonali Orlika Kłodzko.

Pechowej porażki doznali juniorzy starsi, przegrywając 2:3 w Wałbrzychu z Gwarkiem. Zwycięskiego gola rywale zdobyli w 90. minucie z rzutu karnego. Pozostałe cztery gole padły w pierwszych 25. minutach gry. Rozpoczęło się od prowadzenia gospodarzy. Później wyrównał Dawid Bracichowicz, a na prowadzenie wyprowadził MKS Mateusz Gabryś. Ostatecznie pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 2:2.

Z tarczą wrócił z Bielawy zespół trampkarzy. Nysa wygrała 8:2 po trzech golach Tomasza Piękosia, dwóch Kamila Jabłońskiego i jednym Michała Dworzańskiego, Igora Kołoszyca oraz Wiktora Mądrego.

Młodzicy triumfowali w derbach z Orlikiem Kłodzko, wygrywając 3:1. Dwa gole zdobył Ćwiękała, a jednego Dudek. Z kolei drugi zespół młodzików zremisował w Kamieńcu Ząbkowickim. Mecz  z Zamkiem zakończył się wynikiem 1:1