Wyjazdowa passa trwa

Juniorzy kontynuują zwycięską passę. Czwarty mecz i czwarte zwycięstwo odnieśli podopieczni Artura Oczkosia.

To było zarazem czwarta wyjazdowa wygrana w lidze okręgowej. Tym razem Nysa rywalizowała w Bystrzycy Górnej. Pierwsza połowa należała do MKS, który wygrał ją 2:0. Wynik otworzył w 7. minucie Daniel Kuraj, który wykorzystał podanie od Kamila Jelonkowskiego. Ten zawodnik 30. minucie sam wpisał się na listę strzelców.

Prowadzenie 2:0 utrzymywało się do 80. minuty. Wtedy gospodarze zdobyli kontaktowego gola, ale Nysa utrzymała prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. - Mecz był bardzo wyrównany. Graliśmy na trudnym terenie i pomimo braku podstawowych zawodników w obronie udało się zainkasować trzy punkty – podsumował zawody Dawid Siekaniec.

Do siódmej kolejki trzeba było czekać, aby zobaczyć juniorską Nysę na kłodzkim stadionie. W niedzielę (11.10.) MKS podejmie Zjednoczonych Ścinawka Średnia. Początek meczu o godz. 11:00.