Porażka w meczu na szczycie [foto]

W meczu dwóch czołowych drużyn wałbrzyskiej ligi okręgowej juniorów starszych, Nysa musiała uznać wyższość Orła Ząbkowice Śląskie, ulegając na własnym boisku 0:3.

Poniżej relacja oraz galeria zdjęć z meczu.

Do momentu straty pierwszego gola to kłodzczanie mieli więcej sytuacji do zdobycia gola. Najlepszą zmarnował Daniel Kuraj, który niepilnowany w polu karnym przestrzelił z kilku metrów. - W pierwszej połowie mieliśmy więcej sytuacji od rywala, ale to oni mieli większą skuteczność i wykorzystali nasze błędy po których straciliśmy bramki – mówił kapitan MKS, Mateusz Miłoś.

Gościom wystarczyły trzy minuty, aby rozstrzygnąć losy meczu. W 35. minucie wynik otworzył Alan Pachowicz, a po chwili było 2:0 za sprawą trafienia Pawła Skotnickiego.

W drugiej połowie Nysa nie była już w stanie odwrócić losów meczu, a Orzeł w 70. minucie po stałym fragmencie gry przypieczętował zwycięstwo w Kłodzku. Ostatecznie zespół Piotra Kupca wygrał 3:0 i został mistrzem jesieni wałbrzyskiej klasy okręgowej wśród juniorów starszych.