Juniorzy zatrzymani [foto]

Na pięciu zwycięstwach z rzędu zakończyła się zwycięska seria juniorów z Kłodzka. Po raz kolejny patent na Nysę znalazła drużyna KS Polanica-Zdrój. Rywale urwali punkt, chociaż przegrywali 0:2.

KS Polanica-Zdrój jesienią urwała punkty Nysie. Tamto spotkanie rozgrywane na polanickim obiekcie zakończyło się rezultatem 3:3.

Po pierwszej połowie kłodzczanie wygrywali 2:0 po trafieniu Kamila Jelonkowskiego oraz uderzeniu bezpośrednio z rzutu wolnego Stanisława Pluciaka. Druga połowa należała do rywali. W 54. minucie gola kontaktowego strzelił Kornel Legierski, a do remisu niespełna dziesięć minut później doprowadził Szymon Wyroda.

Strata punktów w tym meczu przez Nysę oznaczała, iż pierwsze miejsce w lidze okręgowej juniora starszego zapewniła sobie drużyna ząbkowickiego Orła.