Cztery punkty młodzieży w lidze dolnośląskiej [fotox2]

Świetne mecze rozegrali dzisiaj trampkarze i młodzicy Nysy w lidze dolnośląskiej. Ci pierwsi pokonali 3:1 Chojnika Jelenia Góra. Z kolei młodzicy podzielili się punktami ze swoimi rywalami, remisując 0:0

Zdjęcia z meczów dostępne w dalszej części newsa.

LIGA DOLNOŚLĄSKA TRAMPKARZY: NYSA KŁODZKO - CHOJNIK JELENIA GÓRA 3:1
Bramki dla Nysy: Maksymilian Fryczkowski (dwie) i Łukasz Szukiełowicz. Nysa: Hnatów - Fryczkowski, Longawa, Muzalewski, Sasinowski, Siedlecki, Szukiełowicz, Ostrowski, Wiacek, Wojtkowiak, Szewczyk. Rezerwowi: Pilczuk, Madejczyk, Ostrowski, Szkudlarek, Mistarz, Płoskonka, Zajączkowski. Chojnik: Mielniczuk, Krawiec, Dulak, Mężyk, Bródka, Sutor, Zaleszczyk, Staszak, Pietruczuk, Stroński, Lekszycki. Rezerwowi: Szyrwiel, Proietti, Maran, Piątkiewicz, Łyczak, Chojnacki, Kozłowski.

Kłodzczanie przerwali passę pięciu wygranych meczów z rzędu Chojnika i jednocześnie zrewanżowali się porażkę 0:7 w Jeleniej Górze. Spotkanie zakończyło się wygraną 3:1, a po pierwszej części zespół Pawła Adamczyka wygrywał 2:1. Dwie bramki w meczu strzelił Maksymilian Fryczkowski. Szczególnie ładnej urody był gol w drugiej połowie ustalający rezultat meczu, gdy zawodnik Nysy pokonał golkipera strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego. Autorem trzeciej bramki w meczu dla gospodarzy był Łukasz Szukiełowicz.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ TRAMPKARZY.

LIGA DOLNOŚLĄSKA MŁODZIKÓW: NYSA KŁODZKO - CHOJNIK JELENIA GÓRA 0:0
Nysa: Górski - Włosek, Bachmatiuk, Domagała, Kaczmarczyk, Łukaszczuk, Skórnica, Stypuła, Puchalski, Terlikowski. Rezerwowi: Puchalski, Adamczyk, Walczak. Chojnik: Pietruczuk - Boszczyk, Dulny, Komarciuk, Majka, Owsiejewicz, Pakosz, K. Rosiński, M. Rosiński, Sokołowski, Samek. Na zmiany wchodzili: Sołtysiak, Żukiewicz, Żurawski.

Dzielnie w meczu walczyli również młodzicy, ale nie udało się im się przechylić szali zwycięstwa. W pierwszej połowie wychodzącego na czystą pozycję Puchalskiego sfaulował jeden z defensorów Chojnika, a arbiter za to przewinienie nie ukarał zawodnika z Jeleniej Góry. Po końcowym gwizdku trzeba przyznać, iż wynik remisowy nie powinien krzywdzić żadnej z drużyn.