Facebook

Nysa na agroturystycznej wycieczce [foto]


Tym razem kilkudziesięciu zawodników z drużyny żaków oraz zespół dziewczęcy wybrali się do Zagrody Rekreacyjnej do Studziennej, koło Polanicy-Zdroju.
Na Nysę czekało sporo atrakcji.

MKS Nysa Kłodzko cyklicznie dla swoich drużyn młodzieżowych organizuje wycieczki. W przeszłości była impreza w Laser Arena w Kłodzku, wycieczka do Kopalni Złotego Stoku, zjazd pontonowy czy pojedynek na kręgle w Hotelu Metro.

Tym razem kilkudziesięciu zawodników, z rocznika 2006 i z zespołu dziewczęcego, wybrali się do Zagrody Rekreacyjnej do Studziennej, koło Polanicy-Zdroju. Gospodarstwo położone jest w Otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych, 9 km od Polanicy-Zdroju, nieopodal szlaków do turystyki: pieszej, rowerowej, konnej oraz narciarstwa biegowego.

Zawodnicy zawitali do agroturystyki ze zwierzętami, gdzie mogli napić się świeżego koziego mleka, pojechać na wycieczkę konną, pójść z kucykiem na spacer, pogłaskać i nakarmić przymilające się zwierzęta, posłuchać "śpiewu" osiołka i innych odgłosów dochodzących z zagrody i otaczających ją lasów.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

To wszystko odbyło się dzięki Xymenie Sośnickiej, właścicielce Agroturystyka Studzienno & Zagroda Rekreacyjna. Zapraszamy do odwiedzenia STRONY INTERNETOWEJ.