Wygrana za wygraną [fotox2]

Nie pierwszy raz w tym sezonie to był udany weekend dla drużyn młodzieżowych Nysy. Wszystkie zespoły MKS cieszyły się z okazałych zwycięstwa.

Poniżej relacje i zdjęcia. Po prawej dostępne są zaktualizowane tabele ligowe młodzieży.

W lidze okręgowych, zaczynając o najstarszego zespołu, juniorzy starsi rozgromili 11:0 Unię Złoty Stok [foto]. Z hat-tricka cieszył się Patryk Gałka oraz Michał Gałka, a po jednym golu zdobywali: Łukasz Wawryniuk, Wojtek Głuszczyński, Kuba Mordarski, Kuba Inglot i Bartosz Mistarz. Trzeba też pochwalić gości, którzy mimo gry w dziewięcioosobowym składzie, rozegrali 90 minut.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

Trampkarze rozbili Zjednoczonych Ścinawka Średnia, zwyciężając 10:1 na boisku rywala. Autorem czterech goli był Mateusz Miłos, dwa strzelił Jakub Bachmatiuk, a po jednym Aleksander Mąkowski, Kamil Jelonkowski, Michał Adamczyk i Adrian Kraus.

Młodzicy wybrali się do Wałbrzych, gdzie zagrali z trzecią ekipą w tabeli, tamtejszą Basztą. Do przerwy był remis 1:1 po trafieniu Michała Dworzańskiego. Druga połowa należała do zespołu Łukasza Błądka. Nysa strzeliła trzy gole, za sprawą Kamila Jabłońskiego (dwa trafienia) i Jakuba Mierzejewskiego.

Drugi zespół młodzików, występujący w klasie terenowej, rozgromił 11:0 Skałki I Stolec. Siedem goli zdobył Miłosz Samuel, hat-tricka zanotował Kacper Hajłasz, a jedno trafienie było golem samobójczym. Z kolei w lidze orlika, pierwszy zespół Nysy wygrał 13:1 ze Spartą Stary Waliszów, a MKS II pokonał na własnym terenie 5:2 GLKS Orlęta Krosnowice [foto].