Facebook

Derby Kłodzka i tym razem dla Nysy! [foto]


Po zwycięstwach w lidze orlika, lidze okręgowej młodzika, teraz w derbach z Orlikiem Kłodzka wygrali trampkarze Nysy. A jak spisały się pozostałe ekipy MKS?

Dostępne zdjęcia z meczu trampkarzy. Po prawej dostępne są zaktualizowane tabele ligowe młodzieży.

Podopieczni Kamila Krzywdy pokonali 2:1 rywali po trafieniach Adriana Krausa i Mikołaja Bromboszcza. Kłodzczanie rozegrali w lidze sześć spotkań i wszystkie wygrali!

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ. 

Pozostałe drużyny młodzieżowe grały w ten weekend w kratkę. Jeśli chodzi o zespoły młodzików, to występujący w lidze okręgowej, kłodzczanie zremisowali 1:1 ze Zjednoczonymi Żarów. MKS prowadził do przerwy po bramce Kacpra Hajłasza.

Z kolei drugi drużyna młodzików, grająca w lidze terenowej, pokonała 2:0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki. Kłodzczanie wygrali na boisku rywala 2:0 po trafieniach Miłosza Samuela i Michała Doleckiego. 

W lidze orlika, pierwszy zespól MKS uległ na własnym boisku 0:2 bystrzyckiej Polonii. Z kolei Nysa II wygrała 6:3 w Stroniu Śląskim z tamtejszym AP Kryształem. 

W ostatnim meczu tego weekendu, drugie zwycięstwo w lidze okręgowej i drugie z rzędu, odnieśli juniorzy starsi. Podopieczni Przemysława Gajka pokonali 3:2 Zamek w Kamieńcu Ząbkowickim. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Bachmatiuk, Patryk Gałka i Wojciech Głuszczyński.