Facebook

Młodzież Nysy z wyjazdowymi tarczami [foto]


W miniony weekend wygrały wszystkie drużyny młodzieżowe, które rywalizowały o punkty na wyjazdach. Jedyną ekipą występująca w roli gospodarza byli juniorzy starsi.

Poniżej relacje, zdjęcia z meczu juniorów, a po prawej zaktualizowane tabele.

Podopieczni Przemysława Gajka grali o trzecie zwycięstwo z rzędu. Rozpoczęło się po myśli w starciu z LKS Bystrzycą Górną, gdy do siatki trafił Przemysław Kaczmarczyk. Rywale jeszcze przed przerwa wyszli na prowadzenie, a po zmianie stron dołożyli trzeciego gola. Kłodzczanie za sprawą Kuba Madejczyka zdobyli kontaktowego gole, ale okazał się on tylko trafieniem, które zmniejszyło rozmiary porażki.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ. 

W lidze okręgowej trampkarzy i młodzika, obydwie ekipy Nysy wybrały się do Świebodzic na mecz z tamtejszą Victorią. Kłodzczanie zanotowali dublet, zachowując w meczach z Victorią czyste konta.

Trampkarze zwyciężyli 4:0, a hat-tricka w meczu zanotował Kamil Jelonkowski a jedno trafienie dołożył Jakub Bachmatiuk. Jeszcze wyższe zwycięstwo zanotowali młodzicy, którzy wygrali 7:0. Na listę strzelców wpisali się: Wiktor Sadurski, Kamil Jabłoński, Szymon Panasik, Kacper Hajłasz, Michał Rybikowski, Paweł Baran i Jakub Mierzejewski. Drugi zespół młodzików, w klasie terenowej, swoje spotkanie z Unią Bardo rozegra we wtorek.

Ostre strzelanie urządziły sobie zespoły w lidze orlika. Pierwszy zespół Nysy zwyciężył 17:1 w Dusznikach-Zdroju z tamtejszą Pogonią. Trzy gole zdobył Igor Kołoszyc, Konrad Sutkowski i Ksawery Biegański, a po cztery trafienia zanotowali Szymon Brodziński oraz Mateusz Siudak. Z kolei drugi zespół zwyciężył 14:1 w Gorzanowie, pokonując tamtejszy Zamek.