Facebook

Sezon turniejowy otwarty [foto]


Zmaganiami z najmłodszymi drużynami klub Nysa Kłodzko rozpoczął organizację cykl turniejów halowych organizowanych w okresie zimowym.

Poniżej relacja i zdjęcia z turnieju rocznika 2011 i 2012.

Do zmagań w roczniku 2011 i 2012 przystąpiło dwanaście drużyn z ośmiu różnych klubów. W kłodzkiej hali stawiły się zespoły Polonii-Stali Świdnica, UKS Siódemki Bielawa, Unii Złoty Stok, AP Kryształ Stronie Śląskie, Czarni Otmuchów, Orlik Kłodzko oraz Trojan Lądek Zdrój. 

Podczas zmagań na parkiecie zameldowali się rodzice, a konkretnie mamy, z każdej drużyny, które swoje umiejętności mogli pokazać w meczu przeciwko piłkarzom ze wszystkich drużyn. Kto był górą w tej zabawie? Oczywiście dzieci!     

Klasyfikacja nie była prowadzona. – Dzieci mają się dobrze bawić, mają próbować grać w piłkę, bo na granie mają jeszcze czas – mówił prezes MKS, Bogdan Bachmatiuk. Wszystkie zespoły otrzymały puchar, medale i dyplomy za zajęcia pierwszego miejsca.

To był pierwszy turniej organizowany przez kłodzki klub. Kolejny już 3 grudnia, a wtedy do rywalizacji przystąpią ekipy z rocznikami 2008 i młodsi. 

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.