Kolejny medal do kolekcji [foto]

Tym razem srebrny medal wywalczyła Nysa, rywalizując w turnieju halowym rozgrywanym w Ząbkowicach Śląskich. Do rywalizacji stanęli piłkarze z rocznika 2010 i młodsi.

Do zawodów stanęło osiem drużyn podzielonych na dwie grupy. Kłodzczanie okazali się najlepsi w swojej grupie. Na początek kłodzczanie zremisowali 0:0 z Trojanem, następnie pokonali 4:0 AP Goal, oraz 2:0 Orlik II.  MKS miał tyle samo punktów, co zespół z Ladka-Zdroju, ale dzięki lepszemu bilansowy bramek, to Nysa zajęła pierwsze miejsce i awansowała do finału.

Tam czekał zwycięzcę grupy A, Orlik I Ząbkowice Śląskie. W meczu o złoty medal lepsi byli gospodarze turnieju, zwyciężając 3:0. Podopieczni Pawła Wiśniewskiego zagrali w składzie: Miłosz Siekaniec, Aleksander Liszowski, Max Cykman, Marcel Gajek, Bartosz Zenner, Karol Antoszczuk, Gracjan Doba, Paweł Kozar i Filip Grzebyk.