Facebook

Dwie wygrane do zera. Derby dla Nysy [foto]


Dwa piątkowe mecze z udziałem drużyn młodzieżowych Nysy to dwie wysokie wygrane i do tego bez straty gola. W tym derby Kłodzka ponownie dla Nysy!

W kolejnym meczu III Ligi Okręgowej Trampkarzy, rywalem MKS był zespół Orlika Kłodzko. Podopieczni Kamila Matusika zanotowali pewne zwycięstwo, ogrywając przeciwnika 4:0. Na listę strzelców wpisał się Kamil Jabłoński, Miłosz Kastelik, Kamil Jelonkowski i Oliwia Krysman.

Rywale nastawali się na grę defensywną, co pozwoliło mi zobaczyć jak moja drużyna wygląda w ataku pozycyjnym. Wyglądało to momentami nieźle, ale na pewno jest jeszcze wiele do poprawy jeśli chodzi o aspekty techniczno-taktyczne czy też zaangażowanie co niektórych zawodników przez całe spotkanie – ocenił zawody szkoleniowiec Nysy.

MKS zagrał w składzie: Fryczkowski - Sutkowski, Per, Krysman, Miłoś - Adamczyk, Kastelik, Bachmatiuk - Jabłoński, Jelonkowski, Nieczaj. Na zmiany wchodzili: Przybyła, Węgrzyn, Pomorski i Baran.

Z kolei trzecie spotkanie w klasie terenowej młodzika młodszego rozegrała Nysa. Drużyna prowadzona przez Przemysława Gajka rozgromiła 12:0 w Lądku-Zdroju tamtejszy Trojan. Do siatki trafił Grzywnowicz, Olczak, Siudak, Kryus i Błoński oraz trzykrotnie Michalak, a także Bielawski.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ Z MECZU TRAMPKARZY.