Facebook

MŁODZIEŻ: juniorzy na szóstkę [foto]


Kolejne i to okazałe zwycięstwo zanotowali juniorzy oraz orlicy. Pozostałe zespoły miały mniej powodów do zadowolenia. Dwa spotkania zostaną rozegrane w późniejszych terminach. 

Poniżej relacja ze spotkań, zdjęcia, a po prawej stronie aktualne tabele.

Zwiększyli przewagę
Przewodzący w stawce Klasy Okręgowej Juniorów Starszych, podopieczni Artura Oczkosia rozgromili 6:0 LKS Bystrzyce Górną. Dwa trafienia zanotował Przemysław Kaczmarczyk, a raz do siatki trafił Michał Gałka, Tomasz Kubies, Jakub Gręda i Adrian Kołyszko. Nysa powiększyła przewagę nad drugim w tabeli zespołem Zjednoczonych Żarów, który zremisował z ostatnią w tabeli ząbkowicką Polonią.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ.

Nieudana niedziela
W niedzielnych meczach bez punktów w tej serii gier były ekipy młodzików i juniora młodszego. Ci pierwsi przegrali 1:4 z FC Academy II Wrocław. Honorowe trafienie zanotował Michał Dworzański. Z kolei w meczu na szczycie lidze okręgowej juniora młodszego, druga w tabeli Nysa okazała się minimalnie gorsza od lidera, Górnika Wałbrzych (0:1).  

Dwucyfrówka orlików
W lidze orlika, Nysa wygrała 22:1 z Włókniarzem Kudowa Zdrój. Na listę strzelców wpisywali się: Bielawski, Błoński, Łątka, Grzywnowicz, Konieczyński i Perczyński

Zagrają później
Zmianie uległy daty rozegrania dwóch meczów z udziałem drużyn młodzieżowych Nysy. Mecz trampkarzy w lidze okręgowej z Orlikiem Kłodzko odbędzie się w dniu 25 października 2018 roku o godz. 16.00. Natomiast spotkanie w lidze młodzika młodszego, w którym MKS miał zmierzy się z Zamkiem Gorzanów, odbędzie się we wtorek (16.10.) o godz. 16.00.