Facebook

Nysa lepsza od Kadry Dolnego Śląska [foto]


Kadra Dolnego Śląska Dziewcząt U-14 była rywalem w meczu towarzyskim trampkarzy Nysy. Lepsi byli kłodzczanie, a dublet w sparingu ustrzelił Kacper Hajłasz. Swojego gola zdobył także Igor Kołoszyc.

Kłodzczanie mierzyli się z przebywająca na zgrupowaniu w Nowej Rudzie-Słupcu drużyną dziewcząt U-14. Trampkarze Nysy do meczu z Kadrą Dolnego Śląska przystąpili z nowym trenerem.

- Zespół, który prowadzę od czterech tygodni to głównie zawodnicy, którzy jeszcze niespełna dwa miesiące temu występowali w drużynie miodzików. Tam gra się po dziewięciu zawodników, więc potrzeba czasu, aby przestawić się na inny system gry – mówił szkoleniowiec Kamil Matusik.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1 po trafieniu Kacpra Hajłasza. Po zmianie stron ponownie do remisu (2:2) doprowadził MKS, tym razem za sprawą Igora Kołoszyca. Wynik na 3:2 ustalił Kacper Hajłasz. - W tej drużynie jest duży potencjał i moja w tym rola żeby to wszystko mądrze poukładać - dodał opiekun MKS.

Nysa wystąpiła w składzie: Sadurski - Kantor, Chojnacki, Gaweł, Dworzański, Kastelik, Bachmatiuk, Kołoszyc, Jabłoński, Hajłasz, Mądry oraz Sierosławski, Baran i Piękoś.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ.