Facebook

Młodzież na plus [foto]


Dwa zwycięstwa, remis, pauza i… walkower – podsumowanie weekendu w wykonaniu drużyn młodzieżowych Nysy.

Drugi mecz i drugie zwycięstwo odniosła w lidze okręgowej trampkarza drużyna prowadzona przez Kamila Matusika. MKS wygrał 5:3 z zespołem AKS Strzegom. Dwa trafienia zanotował Mateusz Maruszak oraz Kamil Jabłoński, a raz do siatki trafił Igor Kołoszyc.

Tylko punkt wywalczyła drużyna młodzików, która podejmowała na własnym boisku Victorię Świebodzice. Tylko, bo podopieczni Przemysława Gajka prowadzili w meczu różnicą dwóch bramek, ale nie zdołali utrzymać korzystnego rezultatu. Rozpoczęło się od prowadzenia świebodziczan, ale później dwa trafienia zanotowali kłodzczanie. Victorii udało się doprowadzić do remisu, ale kolejne dwie bramki ponownie zdobyła Nysa. Mimo dwubramkowej zaliczki udało się wywalczyć punkt, bo mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:4.

Wygraną w Wojbórzu zanotowała także Nysa w ramach rozgrywek młodzika młodszego. Kłodzczanie pokonali 4:1 zespół UKS Dzieci Śląska Wrocław Wolbórz. Z kolei nie doszło do skutku spotkanie z udziałem juniorów młodszych, którzy mieli zagrać w Stroniu Śląskim z tamtejszym Kryształem. Pojedynek zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść kłodzkiego zespołu. Z kolei juniorzy starsi także pauzowali, a to z powodu wycofania się z rozgrywek zespołu Bielawianki Bielawa.  

Tabele rozgrywek dostępne na stronie głównej po prawej stronie. Dostępna jest także
GALERIA ZDJĘZ MECZU TRAMPKARZY .