Facebook

Juniorzy wygrywają bez trenera [foto]


Bez trenera i w krojonym składzie zagrali juniorzy starsi Nysy przeciwko Włókniarzowi Kudowa-Zdrój. Jednak kłodzczanie nie mieli większych problemów z dopisaniem trzech punktów do swojego dorobku.

Towarzyska porażka juniorów


Spotkanie towarzyskie rozegrali juniorzy starsi. Ich rywalem był Piast Nowa Ruda.

Juniorzy lubią brąz


Brązowy medal wywalczyli również juniorzy starsi. Nysa wzięła udział w dwudniowym Turnieju Winter Cup U-19, którego gospodarzem był Piast Nowa Ruda. 

WYPOWIEDZI: juniorzy Nysa - Orzeł


Mecz decydujący o tytule mistrza jesieni w lidze okręgowej juniorów starszych rozegrała Nysa i Orzeł Ząbkowice Śląskie. Lepsi od MKS byli rywale. O ocenę tego pojedynku poprosiliśmy dwójkę szkoleniowców Orła, a po stronie gospodarzy, kapitana kłodzkiego zespołu, Mateusza Miłosia. 

Juniorzy zgodnie z planem


Kolejne przekonujące zwycięstwo dopisali do swojego dorobku juniorzy starsi. A przed Nysą teraz ostatnie starcie w rundzie z liderem rozgrywek.

Udana inauguracja juniorów


Od wysokiego, a przede wszystkim przekonującego zwycięstwa rozpoczęli sezon juniorzy starsi Nysy. Jednym z bohaterów meczu ze Spartą Ziębice był Daniel Kuraj, strzelec czterech goli w meczu.

Lekcja futbolu dla juniorów


Tym razem do Otmuchowa wybrali się juniorzy starsi na kolejną grę towarzyską. Rywalem była drużyna występująca w opolskiej lidze wojewódzkiej.  

Rewanż A-klasowca na juniorach [foto]


Tydzień temu ze zwycięstwa cieszyła się Nysa. W rewanżu lepsza była drużyna z Międzylesia.

Juniorzy poznali rywali/wykaz meczów


Jedenaście drużyn zgłosiło się do rozgrywek ligi okręgowej juniora starszego, które będą rywalizować z Nysą. Kłodzczanie rundę jesienną rozpocznie od meczu wyjazdowego.

Juniorzy ograli A-klasowca


Pierwszy mecz kontrolny rozegrali juniorzy starsi Nysy. Podopieczni Artura Oczkosia na początek gier kontrolnych ograli zespół z A-klasy.

Juniorzy: potyczka z seniorami [foto]


Do nowego sezonu przygotowują się również juniorzy starsi. W ramach przygotowań podopieczni Artura Oczkosia maja zaplanowanych sześć gier towarzyskich. W środę zagrali wewnętrzny mecz z pierwszym zespołem MKS. Poniżej galeria zdjęć. 

Juniorskie przygotowania


Do rundy wiosennej przygotowuje się również drużyna juniorów Nysy, prowadzona przez Artura Oczkosia.

Juniorska rozpiska


Tydzień później niż seniorskie zespoły, rundę wiosenną w lidze okręgowej zainaugurują juniorzy starsi.

Poniżej wiosenna rozpiska spotkań juniorów starszych.

Zapowiedź: czas na PucharNie pod koniec sierpnia, a w pierwszą środę września swój pierwszy mecz w ramach Pucharu Polski rozegrają piłkarze Nysy Kłodzko. Ich rywalem będzie beniaminek A-klasy.

Nabór do drużyny juniorskiej


MKS Nysa Kłodzko zaprasza wszystkich piłkarzy z rocznika 2001, 2002 i 2003 do gry w zespole juniorskim. Zespół MKS trenuje w poniedziałki, środy i piątki godz. 17.00 na kłodzkim stadionie OSiR. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 503 819
689. 

Juniorski terminarz


Znamy już skład drużyn i terminarz rundy jesiennej juniorskiej ligi okręgowej.

Juniorzy też wznawiają


Dzień później niż pierwszy zespół, przygotowania do nowego sezonu rozpocznie drużyna juniorów starszych.

Juniorzy mistrzem okręgu [foto]


Nysa Kłodzko najlepsza w rozgrywkach Klasy Okręgowej Juniorów Starszych. W miniony weekend podopieczni Artura Oczkosia rozegrali ostatni mecz w lidze.

Pauza goni pauzę


Nie jeden, nie dwa, a trzy kolejki później rozpoczną rundę wiosenną juniorzy Nysy.
 

Junior lepszy od kolejnego B-Klasowca


Dwa juniorskie sparingi z wyżej notowanymi rywalami rozegrały zespoły Nysy.