Juniorzy starsi Nysy ograli Victorię Świebodzice.
Zwycięską bramkę kłodzczanie zdobyli grając w dziewięcioosobowym składzie!

Poniżej relacja, zdjęcia z meczu oraz wyniki 22. kolejki.

KLASA "O" JUNIORÓW: NYSA KŁODZKO - VICTORIA ŚWIEBODZICE 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Przemysław Sasinowski, 1:1 Mateusz Melańczuk, 2:1 Tomasz Pierzchalski. Skład: Dżendżera - Krawczak, Ziental, Sasinowski   , Iwanowicz, Gębski , Szwaja, Turek   , Bortnik (82 Sikora), Gołda, Pierzchalski .

Kłodzczanie na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Wynik otworzył Przemysław Sasinowski. W drugiej części udało się rywalom doprowadzić od remisu. - W tym meczu mieliśmy bardzo dużo szczęścia, ale to walka do ostatniej minuty pozwoliła nam zdobyć trzy punkty – ocenił defensor Nysy, Marcin Ziental.

Kłodzczanie spotkanie kończyli w dziewiątkę, bo plac gry po dwóch żółtych i w konsekwencji czerwonych kartkach, musieli po niespełna godzinie gry opuścić Przemysław Sasinowski oraz  Adrian Turek. Mimo podwójnego osłabienia, udało się drużynie Jacka Piwowara zainkasować trzy punkty.

Gola na wagę zwycięstwa zdobył Tomasz Pierzchalski. - Drużyna pokazała charakter. To pozwoliło nam w trudnym momencie utrzymać wynik, a później go podwyższyć i wygrać  – ocenił zawody zdobywca drugiego gola dla Nysy.

MKS Szczawno Zdrój - Bielawianka Bielawa 5:1