Facebook

Zmiana trenera w juniorach


Dotychczasowy trener juniorów starszych Nysy zmuszony był zrezygnować z prowadzenia zespołu. Jego miejsce zajmie znany w Kłodzku szkoleniowiec.

Jacek Piwowar (na zdjęciu) podjął decyzję o rozstaniu się z drużyną. – Zmuszony byłem zrezygnować z powodów osobistych. Przez najbliższy czas nie będę mógł się całkowicie poświęcić trenowaniu, więc doszedłem do wniosku, aby lepiej nie robić tego wcale. To była moja trudna, ale przemyślana decyzja – powiedział szkoleniowiec.

Trener Jacek Piwowar od 2010 roku prowadził drużynę w lidze okręgowej, a w sezonie 2005/2006 wywalczył awans do ligi okręgowej z pierwszym zespołem Nysy. Szkoleniowcowi składamy gorące podziękowania za wkład włożony w szkolenie kłodzkiego zespołu.

Andrzej Biliński i zespół juniorów młodszych Nysy w sezonie 2008/2009.

Drużynę juniorów starszych obejmie szkoleniowiec, który w przeszłości był związany z tą grupą młodzieżową, zdobywając dwukrotnie wicemistrzostwo ligi okręgowej. Zespół w sezonie 2015/2016 poprowadzi Andrzej Biliński.

Najbliższy trening z nowym szkoleniowcem odbędzie się w piątek (28.08.) o godz. 17:00 na kłodzkim stadionie. Dwa dni później drużynę juniorów czeka inauguracyjny mecz w rozgrywkach ligowych.