Wyjazdowe trzy punkty juniorów

W drugiej kolejce spotkań wałbrzyskiej ligi okręgowej juniorów starszych, Nysa zainkasowała komplet punktów w meczu wyjazdowym.

Poniżej relacja z meczu oraz wyniki 2. kolejki.

KLASA „O” JUNIORÓW: UNIA JAROSZÓW – MKS NYSA KŁODZKO 3:5 (1:1)
Bramki dla Nysy: Tymoteusz Puchalski, Wojciech Głuszczyński, Bartosz Iwanowicz, Bartosz Mistarz, Maciej Zajączkowski. Kadra: Paraniak, Madejczyk, Iwanowicz, D. Puchalski, Mistarz, Walczak, Pilczuk, T. Puchalski, Gałka, Janowicz, Sikora, Głuszczyński, Zajączkowski.

Spotkanie nie najlepiej rozpoczęło się dla Nysy, która już w pierwszej minucie gry straciła gola. Na przerwę kłodzczanie schodzili z remisem, gdy wyrównującą bramkę zdobył Tymoteusz Puchalski.

Początek drugiej części meczu należał do podopiecznych Andrzeja Bilińskiego. MKS wyszło na dwubramkowe prowadzenie za sprawą Wojciecha Głuszczyńskiego, a następnie Bartosza Iwanowicza. Gospodarze zdołali jednak odrobić stratę dwóch goli, ale w odpowiedzi ładnym uderzeniem popisał się Bartosz Mistarz.

W końcówce Unia ruszyła do odrabiania strat i nadziała się na kontrę. Wynik na 5:3 ustalił Maciej Zajączkowski. Po dwóch wyjazdowych spotkaniach, Nysę czeka teraz pojedynek na własnym boisku. Kłodzczanie w sobotę zmierzą się z Zamkiem Kamieniec Ząbkowickim.