Remisowa porażka juniorów

Juniorzy starsi Nysy Kłodzko zremisowali 3:3 na boisku wicelidera, chociaż prowadzili w meczu różnicą dwóch goli.

Podopieczni Andrzeja Bilińskiego w tym sezonie mają problem z koncentracją i ze zbyt łatwym traceniem bramek. Nie inaczej było w spotkaniu rozgrywanym w Jaworzynie Śląskiej.

Kłodzczanie już na początku spotkania stracili gola i musieli gonić wynik. W pierwszej połowie udało się odrobić straty z nawiązką i na przerwę Nysa prowadziła 2:1.

W drugiej połowie kłodzczanie podwyższyli prowadzenie i po bramkach Patryka Wiącka, Grzegorza Janowicza i Wojciecha Głuszczyńskiego wygrywali 3:1. Prowadzenia nie udało się utrzymać do końcowego gwizdka, a gola na wagę remisu gospodarze strzelili w końcowych fragmentach meczu.