Juniorzy ulegli A-Klasowej drużynie [foto]

Kolejny mecz kontrolny rozegrali juniorzy starsi Nysy. Ponownie kłodzczanie rywalizowali z przedstawicielem A Klasy.

Poniżej relacja z meczu oraz zdjęcia.

SPARING JUNIORÓW: NYSA KŁODZKO – CIS BRZEŹNICA (A KLASA) 1:3 (0:1)
Bramka dla Nysy: Grzegorz Janowicz. Skład (I połowa): Dżendżera - Zieliński, Walczak, Mistarz , Kusa – Sikora, Krawczak, Babiec, Janowicz - Puchalski Bańkowski. Skład (II połowa): Madejczyk - Zieliński, Walczak, Dębiński, Mistarz - Sikora, Babiec, Krawczak, Marek - Gałka, Janowicz.

Tydzień temu Nysa zremisowała 1:1 z Interem Ożary. Teraz rywalizowała z inną drużyną, występującą w A Klasie. Jej rywalem był Cis Brzeźnica. - Pomimo dobrej gry nie ustrzegliśmy się prostych błędów oraz braku w komunikacji, które skrupulatnie wykorzystali doświadczeni rywale – ocenił trener Przemysław Gajek.

Pierwsza połowa zakończyła jednobramkowym prowadzeniem rywali. W drugiej części gry udało się Nysie doprowadzić w 65. minucie do wyrównania, chociaż już wcześniej nie brakowało okazji do pokonania golkipera z Brzeźnicy. Gola na 1:1 zdobył Grzegorz Janowicz, ale później dwa trafienia zanotowali beniaminka A Klasy, wygrywając spotkanie 3:1.

- Mimo porażki trzeba pochwalić mój zespół za styl gry jaki prezentują na boisku. Piłkarze, z których większość jest jeszcze w wieku juniora młodszego, starają się budować swoje akcje od obrony, dłużej utrzymywać się przy piłce i narzucić przeciwnikowi swój styl gry – dodał na koniec P. Gajek.