Facebook

Passa juniorów przerwana [foto]


Nie udało się juniorom starszym Nysy odnieść siódmej wygranej na kłodzkim stadionie.

Poniżej relacja i galeria zdjęć.

KLASA „O” JUNIORÓW: NYSA KŁODZKO – MKS SZCZAWNO ZDRÓJ 0:2 (0:1)
Skład: Cyba (Madejczyk), Walczak, Zieliński, D. Puchalski (Kaczmarczyk), Mistarz – Babiec, Krawczak ( Koterba), Sikora (Gębski), T. Puchalski (Głuszczyński) – P. Gałka (Janowicz), Bańkowski.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ.

W pierwszej połowie inicjatywa należała do Nysy, ale kłodzczanie nie potrafili oddać celnego strzału na bramkę. Z kolei goście wyprowadzali groźne kontry, z których jedna przy biernej postawie obrońców MKS, zakończyła się utratą bramki.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Nysy. Najbliższy wyrównania był Janowicz, ale przestrzelił z najbliższej odległości. W końcówce meczu zawodnicy ze Szczawna-Zdroju  wykorzystali rzut karny, ustalając tym samym rezultat meczu.

- Pomimo porażki gra mojej drużyny nie wyglądała źle. Przeciwnicy górowali nad nami warunkami fizycznymi, jednak umiejętności piłkarskie były po naszej stronie. Warto podkreślić, że w mojej drużynie wystąpiło siedmiu zawodników z rocznika 2000 (junior młodszy - red), którzy pokazali się z dobrej strony - podsumował zawody trener Przemysław Gajek.