Kolejna porażka juniorów [foto]

Trzeciej porażki z rzędu doznali juniorzy starsi Nysy Kłodzko. MKS przegrał 1:2 z Karoliną Jaworzyna Śląska.

Poniżej relacja z meczu oraz zdjęcia.

KLASA "O" JUNIORÓW: NYSA KŁODZKO - KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 1:2 (1:2)
Skład: Cyba - Walczak,  D. Puchalski, Mistarz (Zieliński) – Babiec, Krawczak, Sikora (Janowicz), Gębski, T Puchalski  – P. Gałka, Sitarz (Gałka), Bańkowski (M. Gałka).

Drużyna z Jaworzyny Śląskiej wykorzystała dwie okazje i po 20 minutach gry wygrywała różnicą dwóch bramek. Pod koniec pierwszej połowy zawodnikom  Nysy udało się  zdobyć bramkę kontaktową, a trafienie zaliczył debiutujący w barwach kłodzkiego zespołu Szymon  Sitarz.

Druga połowa to ataki zawodników Nysy. Natomiast goście skoncentrowali się na obronie korzystnego rezultatu  i czyhali na kontry. Pomimo kilku dobrych okazji po stronie Nysy nie udało się doprowadzić do zmiany rezultatu i mecz zakończył się trzecią porażką z rzędu dla kłodzkich zawodników.

- Popełniliśmy proste indywidualne błędy, które rywale dziś wykorzystali. Nadal brakuje nam skutecznego wykorzystania stwarzanych sytuacji – skomentował spotkanie trener MKS, Przemysław Gajek.