Kolejny testmecz juniorów

Swój mecz kontrolny rozgrywali w niedzielę juniorzy starsi Nysy Kłodzko. Ich rywalem była Polonia Ząbkowice Śląskie. Podopieczni Przemysława Gajka wygrali 2:1 (2:1) po bramkach Zielińskiego i Kaczmarczyka.

Poniżej relacja z meczu.

Kolejny mecz wyjazdowy na tym samym boisku, tym razem naszym przeciwnikiem była Polonia Ząbkowice Śląskie.

Ten mecz był bardzo wyrównany, obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe. Mogliśmy stracić pierwszą bramkę bardzo wcześnie, ale Cyba popisał się świetną interwencją i uchronił nas od straty gola. Po kilkunastu minutach stworzyliśmy sobie godną sytuację, akcja z prawej strony boiska, dośrodkowanie i Michał Gałka uderza piłkę w słupek. Kolejne minuty były dla drużyny gospodarzy, co przyniosło skutek w postaci gola. Do przerwy 1:0 dla Ząbkowic.

W drugiej połowie, bardzo dobrze spisał się nasz skrzydłowy Gałka który wymusił karnego, Zieliński podchodząc do piłki nie pomylił się i wyrównał wynik. Kolejne minuty były wyrównane, wtedy Przemek Kaczmarczyk uderzył piłkę z 16 metra a ta wpadła do bramki i dała prowadzenie kłodzczanom. Wynik nie uległ zmianie, zespól T.Gajka wygrał 2:1.