Facebook

Czterech nowych zawodników w kadrze juniorów


Znamy kadrę juniorów starszych, która będzie reprezentować Nysę w sezonie 2016/2017 na boiskach ligi okręgowej.

Drużyna prowadzona przez Przemysława Gajka w sobotę zainauguruje sezon meczem wyjazdowym z LKS Bystrzycą Górną. Kadra Nysy liczyć będzie 23 zawodników. W tym sezonie nie zobaczymy Błażeja Sikory, Konrada Babca czy Michała Bańkowskiego, którzy ukończyli wiek juniora. Ponadto bracia Puchalscy wyjechali do Poznania, Patryk Gałka przeniósł się do Wrocławia, a Tomasz Koterba powrócił do Hutnika Szczytna. 

Nysa pozyskała czterech nowych graczy. Są to Tomasz Kubies (Orlik Kłodzko), Łukasz Wawryniuk, Aleksander Domagała (obaj Iskra Jaszkowa Dolna), Michał Chodorowski (Unia Bardo), a kadrę uzupełnia siedmiu zawodników z drużyny trampkarzy (ukończenie wieku).

Kadra składać się będzie w większości z piłkarzy z rocznika 2001–2000 (junior młodszy). - Głównym zadaniem będzie wprowadzenie i  ogranie się młodych zawodników w starszej kategorii wiekowej. Celem jest doskonalenie umiejętności piłkarskich, ciężka praca na treningach oraz budowanie dobrej atmosfery  w drużynie. Jeśli te cele zrealizujemy to przełożą się one na dobre wyniki w rozgrywkach ligi okręgowej juniorów starszych – mówi trener Przemysław Gajek.

Dostępna jest KADRA JUNIORÓW W SEZONIE 2016/2017.