Facebook

Hokejowy sparing juniorów


Juniorzy starsi Nysy rozegrali kolejny mecz kontrolny z połączonymi zespołami seniorów i juniorów starszych Zamka Gorzanów.


Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

MECZ TOWARZYSKI JUNIORÓW: ZAMEK GORZANÓW – NYSA KŁODZKO 4:5
Skład: I połowa - Dżendżera, Włosek, Walczak, Wawryniuk, Janowicz, Chodorowski, Sitarz, Gałka, Kaczmarczyk, Kubies, Gręda. II połowa – Madejczyk, Włosek, Walczak, Mistarz, Krawczak, Zieliński, Michel, Sitarz, Kubies, Janowicz, Bachmatiuk.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ.

Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do kłodzkich zawodników, którzy przeprowadzili kilka składnych akcji. Trzy z nich przyniosły efekt bramkowy, a na listę strzelców wpisali się Sitarz, Gręda i Mistarz. Prowadzenie mogło być wyższe, ale tylko nieskuteczność zawodników MKS uchroniła zawodników gości przed utratą kolejnych bramek. Zawodnicy Zamka jeśli już dochodzili do sytuacji, to świetnie spisywał się bramkarz Nysy, Artur Dżendżera.

W drugiej połowie meczu zespół z Gorzanowa desygnował do gry większą ilość zawodników z drużyny seniorów, jednak mimo tego naszym zawodnikom udało się strzelić dwa gole, a na listę  strzelców wpisał się Michel.

- Cieszą gra i strzelone bramki, martwi natomiast brak koncentracji i zaangażowania w końcówce meczu – posumował trener Nysy, Przemysław Gajek. W końcówce spotkania piłkarze z Gorzanowa strzelili cztery gole i ostatecznie mecz zakończył się wygraną 5:4.