Remisowy początek Nysy [foto]

Od bezbramkowego remisu rozpoczęli rundę jesienną juniorzy starsi Nysy. W meczu z LKS Bystrzyca Górna padł wynik 0:0.

Poniżej relacja, wyniki 16. kolejki i zdjęcia z meczu.

OKRĘGÓWKA JUNIORA: NYSA KŁODZKO – LKS BYSTRZYCA GÓRNA 0:0
Skład: Dżendżera - Włosek, Walczak, Sasinowski, Mistarz, Zieliński, Sitarz, Gałka, Kaczmarczyk, Kubies, Gręda. Na zmiany wchodzili: Chodorowski, Krawczak, Janowicz, Michel.

Dostępne są GALERIA ZDJĘĆ.

Pierwsza połowa należała do Nysy, która stworzyła kilka dobrych sytuacji pod bramką przeciwnika. Bliscy zdobycia gola byli Kubies, Gałka i Kaczmarczyk, ale brakowało wykończenia. W drugiej połowie sytuacja zmieniła się i to drużyna z Bystrzycy Górnej powinna objąć prowadzenie, jednak i goście mieli problem z wykorzystywaniem dogodnych okazji.

Decydujący cios mogli zadać miejscowi, ale po dośrodkowaniu Gałki stuprocentowej okazji nie wykorzystał Janowicz.  - Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu, chociaż brakowało dokładności i skuteczności w sytuacjach podbramkowych. Druga połowa to zdecydowanie słabsza gra, więc remis uważam za sprawiedliwy wynik – podsumował spotkanie trener Przemysław Gajek.