Pożyteczny sparing juniorów [foto]

Od mocnego przeciwnika rozpoczęli serię zimowych sparingów juniorzy Nysy Kłodzko.

Towarzyskim rywalem zespołu Artura Oczkosia był A-Klasowy zespół Zamka Gorzanów.  - To był pierwszy nasz mecz po takiej przerwie do tego w zespole wystąpiło sporo nowych zawodników. Trener próbował piłkarzy na różnych pozycjach, my dopiero poprzez takie mecze będziemy się zgrywać – mówił Paweł Walczak.

W pierwszej połowie gole nie padły, a po zmianie stron Zamek pięciokrotnie wpisał się na listę strzelców i całe spotkanie wygrał 5:0 (gole: Barycz (dwie), D. Matusik, Dymek i Lemański). – Dla nas to był pożyteczny sparing przeciwko silniejszej fizycznie drużynie – dodał zawodnik MKS.

W pierwszej połowie Nysa zagrała w składzie: Jantarski – Pasternak, Walczak, Sutkowski, Wawryniuk, Bachmatiuk, Gałka, Kubies, Kaczmarczyk, Adamczyk, Siekaniec. Po zmianie stron skład MKS wyglądał następująco: Kopij – Wawryniuk, Borysiewicz, Sutkowski, Kubies, Walczak, Bachmatiuk, Adamczyk, Kołyszko, Kaczmarczyk i Miłoś.