Rewanż A-klasowca na juniorach [foto]

Tydzień temu ze zwycięstwa cieszyła się Nysa. W rewanżu lepsza była drużyna z Międzylesia.

Podopieczni Artura Oczkosia rozegrali drugi mecz kontrolny. Po raz kolejny przeciwnikiem była ekipa Sudetów Międzylesie. W pierwszym spotkaniu, rozgrywanym na boisku A-klasowca, zwyciężyła 8:3 Nysa. Teraz na kłodzkim stadionie triumfowali rywale,

- Pierwsze sześćdziesiąt minut gry w naszym wykonaniu było w porządku. Brakowało nam tylko skuteczności pod bramką rywala. Potem popełniliśmy indywidualne błędy, które poskutkowały trzema bramkami dla Sudetów – podsumował sparing Dawid Siekaniec.

Na gole trzeba było czekać do drugiej połowy. W barwach MKS zagrali byli juniorzy, Paweł Walczak oraz Tomasz Kubies. I to właśnie ten drugi otworzył wynik meczu, wykorzystując błąd bramkarza. Jednak później do siatki trafili już zawodnicy z Międzylesia. Ostatecznie sparing zakończył się wygraną Sudetów 4:1.