Juniorzy zgodnie z planem

Kolejne przekonujące zwycięstwo dopisali do swojego dorobku juniorzy starsi. A przed Nysą teraz ostatnie starcie w rundzie z liderem rozgrywek.

W przedostatnim meczu wałbrzyskiej ligi okręgowej juniorów starszych Nysa rywalizowała w Kudowie-Zdroju. - Mecz od początku układał się po naszej myśli, szybko zdobyliśmy prowadzenie i kontrolę nad meczem. Pomimo paru błędów w obronie udało nam się utrzymać czyste konto – relacjonował Mateusz Per.

Wynik w 11. minucie utworzył Filip Czerwiński, a na przerwę Nysa schodziła przy wyniku 3:0. Dublet skompletował Czerwiński, a trzecie trafienie dołożył Gabriel Krawczyk. Po zmianie stron swój dorobek powiększył Krawczyk, kolejne trafienie dołożył Kacper Kulewicz, a rezultat z Włókniarzem na 6:0 ustalił Mateusz Per.

Teraz przed zespołem Artura Oczkosia ostatnie starcie w tej rundzie. Rywalem będzie zespół ząbkowickiego Orła. - Przed meczem z liderem musimy być jeszcze bardziej zmotywowani, aby myśleć o zwycięstwie w tym bardzo ważnym spotkaniu – zapowiada M. Per. Spotkanie rozegrane zostanie na kłodzkim stadionie w niedzielę (15.11.) o godz. 11:00.