Brązowy awans do I ligi! [foto]

Doświadczenie wzięło górę! Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko wygrywają decydujące starcie i z brązowym medalem awansowali do I ligi! [fot. bia24.pl]

Poniżej relacja oraz zdjęcia.

Po I ligę do Białegostoku [foto]

Po szalonym meczu, pełnych zwrotów akcji, koszykarze Zekamy Dorala Nysy Kłodzko musieli uznać wyższość Żubrów z Białegostoku.

Jedną nogą w I lidze [foto]

W pierwszym meczu o trzecie II ligi, koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko lepsi od Żubrów z Białegostoku. Zwycięzca tej rywalizacji awansuje na zaplecze ekstraklasy [fot. bial24.pl].

Poniżej relacja z meczu.

Koszykarze powalczą o brąz

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nie dali rady wyrównać stanu półfinałowej rywalizacji. Lepsi byli zawodnicy z Gdańska i to oni zagrają o pierwsze miejsce. Doralowcy nie stracili jeszcze szans na awans do I ligi.

Rollercoaster po gdańsku

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko gonili, gonili wynik i pod koniec meczu udało się doprowadzić do wyrównania, a w 38. minucie wyjść na prowadzenie 67:64. Jednak pierwsze półfinałowe starcie play-off ostatecznie należało do rywali z Gdańska.

Poniżej relacja i statystyki z meczu.

Mamy półfinał!

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko lepsi w decydującym starciu od rywali z Katowic. Podopieczni Jerzego Chudeusza wygrali w trzecim meczu ćwierćfinałowym i zameldowali się w 1/2 finału play-off. Kto rywalem w walce o I ligę?

Pękła setka! Nysa gra dalej o I ligę!

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko dalej w grze o I ligę. W drugim meczu ćwierćfinałowym podopieczni Jerzego Chudeusza pewnie pokonali zespół z Katowic. We wtorek decydujące starcie.

Poniżej relacja i wypowiedzi z meczu.

Znów na minusie

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym play-off koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko musieli uznać wyższość AZS AWF Mickiewicz Katowice. Po pierwszej połowie był remis, ale fatalna trzecia kwarta, przegrana 12:32, zadecydowała o porażce.

Poniżej statystyki i relacja z meczu.

Koszykarze zameldowali się w ćwierćfinale

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko meldują się w trzeciej rundzie play-off o I ligę. W trzecim decydującym meczu doralowcy pewnie ograli Noteć Inowrocław.

Poniżej relacja i wypowiedzi pomeczowe.

Koszykarze nadal w grze

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko wygrywają w Inowrocławiu z Notecią i w meczu do dwóch zwycięstw mamy remis 1:1. Teraz czas
na decydujące o awansie do trzeciej rundy spotkanie, które odbędzie się w kłodzkiej hali.

Emocje wzięły górę

W wojnie nerwów lepsi koszykarze z Inowrocławia. Drugą rundę walki o I ligę, koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko rozpoczęli od porażki.

Poniżej relacja, wypowiedzi trenerów i statystyki.

Koszykarze w kolejnej rundzie

Zespół Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko ponownie lepszy od AZS BAsket Nysa. Tym samym doralowcy meldują się w drugiej rundzie play-off. Wiemy już, kto będzie rywalem w kolejnym etapie walki o I ligę.

Pierwszy krok dla Nysy

Pierwszy mecz w fazie play-off nie zawiódł licznie zgromadzonych kibiców w kłodzkiej hali. Były emocje, walka, momentami brutalna. Mimo lepszego wejścia w mecz koszykarzy AZS Basket Nysy, to z wygranej cieszyli się zawodnicy Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko.

Poniżej relacja z meczu oraz wypowiedzi.

Obra pokonana! Znany rywal w play-off

- Wygrana na koniec rundy zasadniczej
- Znany rywal w play-off

Zwyciężyli w meczu na szczycie

Sporo emocji zafundowali koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko w końcówce meczu z ekipą BC Swiss Korono Żary. Doralowcy prowadzili w czwartej kwarcie różnicą dwunastu punktów, ale pozwolili rywalom wrócić do gry i losy meczu rozstrzygały się w ostatnich sekundach pojedynku.

Zatrzymali opolskiego lidera

„Nysa potrafi wykorzystywać przerwy w meczu. Kłodzczanie pokazali to kilkukrotnie w tym sezonie, że potrafią po zmianie stron odwrócić losy meczu.” – relacja z emocjonującego i zwycięskiego pojedynku koszykarzy Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nad AZS Opole.

Koszykarski hat-trick

Siedem dni, trzy mecze i trzy zwycięstwa. Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko kończą tygodniowy maraton ligowy pewnym zwycięstwem nad drużyną z Pleszewa.

Pękła setka [foto]

- Pokazaliśmy rywalom, że w naszej hali punktów łatwo nie będzie się zdobywało – mówi trener Jerzy Chudeusz.  To już trzeci mecz w którym Zetkama Doral Nysa Kłodzko rzuca rywalowi sto punktów. Tym razem ofiarą doralowców padł zespół Intermarche II Zielona Góra.

Poniżej relacja z meczu oraz zdjęcia.

Spektakularna rehabilitacja

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nie dali szans drużynie z Wrocławia i zanotowali pewnie i przekonywujące zwycięstwo nad Gimbasketem.

Zaległe starcie dla AZS [foto]

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko na tarczy wracają z Nysy. W zaległym meczu II ligi, doralowcy ulegli tamtejszemu AZS.