Krok od sensacji [foto]

W derbach regionu emocji nie brakowało. Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko ponownie gonili wynik i bliscy byli sprawienia sensacji w starciu z faworyzowanym Górnikiem Wałbrzych. [foto: walbrzych24.com]

Siódme domowe zwycięstwo

Twierdza Kłodzko nie padła. Jednak żeby ją obronić potrzebna była dogrywka. Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko na początku drugiej połowy przegrywali różnicą 17. punktów, ale i tak zdołali odwrócić losy meczu z Polonią Leszno.

Poniżej relacja z meczu, statystyki oraz wypowiedzi obydwu szkoleniowców.

Wyjazdowa seria trwa nadal

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nadal bez wygranej w obcej hali. Tym razem musieli uznać wyższość Elektrobud-Investment ZB Pruszków.

Ograli faworyta

Od mocnego uderzenia nowy rok rozpoczęli koszykarze z Kłodzka. Doralowcy ograli faworyta do awansu i wicelidera I ligi, Czarnych Słupsk.

Poniżej relacja, statystyki oraz wypowiedzi pomeczowe obydwu szkoleniowców.

Piąte zwycięstwo koszykarzy

Udanie kończą rok koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Podopieczni Jerzego Chudeusza pokonali GKS Tychy, chociaż w trzeciej kwarcie tracili do rywali trzynaście punktów.

Wyjazdowa runda na zero [foto]

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko zakończą pierwszą rundę z serią wyjazdowych porażek. Tym razem doralowcy musieli uznać wyższość Sokoła z Łańcuta.

Poniżej relacja oraz zdjęcia z meczu.

Kolejne derby dla rywali

Seria trzech zwycięskich meczów Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko przerwana. W kłodzkiej hali triumfowała drużyna WKK Wrocław.

Poniżej relacja z meczu.

Na wyjeździe bez zmian

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nadal nie potrafią wygrać w meczu wyjazdowym. Tym razem kłodzczanie musieli uznać wyższość Politechniki Opolskiej.

Twierdza Kłodzka obroniona [foto]

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko odprawili z kwitkiem kolejnego wyżej notowanego rywala. Tym razem doralowcy lepsi od drużyny Miasto Szkła Krosno, prowadzonej przez byłego szkoleniowca Nysy.

Poniżej relacja z meczu, zdjęcia oraz wypowiedzi obydwu szkoleniowców.

Wyjazdowa niemoc trwa

Z Prudnika na tarczy. Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nadal bez wyjazdowego przełamania.

Zwycięska sinusoida [foto]

Po huśtawce nastrojów koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko cieszą się z trzeciego zwycięstwa w sezonie. Tym razem nad Kotwicą Kołobrzeg.

Poniżej relacja, wypowiedzi oraz galeria zdjęć.

Bez powodzenia w Łowiczu

Nie udało się koszykarzom Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko odnieść pierwszej wyjazdowej wygranej w rozgrywkach I ligi.

Udana rehabilitacja

Świetne zawody rozegrali koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko przeciwko jednym z faworytów całej ligi. [Fot. Beata Brociek Fotografia - Reportaż]

Derby nie dla nas! Zobacz galerię zdjęć [foto]

Górnik lepszy od doralowców. Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko ulegli we własnej 66:81 drużynie z Wałbrzycha.

Poniżej dostępna galeria zdjęć oraz statystyki. Niebawem relacja z meczu.

Derby nie dla nas. Zobacz galerię zdjęć [foto]

Polonia z Hyżym lepsza od Nysy [foto]

Drugi mecz wyjazdowy i niestety drugi raz koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko muszą uznać wyższość rywala. Od doralowców lepsza Polonia, którą w tygodniu objął trener Radosław Hyży. [Fot. Rafał Paszek/sport.elka.pl]

Poniżej relacja ze spotkania oraz galeria zdjęć.

Wygrana w domowej inauguracji [foto]

Po raz kolejny losy meczu koszykarzy Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko rozstrzygały się w końcówce meczu. Jednak tym razem pomyśli doralowcow, którzy we wlanej hali lepsi od zespołu z Pruszkowa.

Blisko, bardzo blisko niespodzianki [foto]

Skazywani na pożarcie doralowcy w meczu z Czarnymi Słupsk tanio skóry nie sprzedali. Ba! Bliscy byli ogrania faworyta do awansu, często prowadząc w pojedynku.
/Fot. gp24.pl/

Poniżej relacja i zdjęcia z meczu.

Termiarz znany, rywal na inauguracje też

Koniec zamieszania z terminarzem I ligi. Znamy już ostateczny skład rozgrywek i rywala koszykarzy Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko w pierwszej kolejce.

Ruch u doralowców

Lider Nysy odchodzi z Kłodzka, a w jego miejsce były koszykarz Pogoni. Znamy kolejne nazwiska, którą zobaczymy w Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko w sezonie 2019/2020.