Przełamanie było wyciągnięcie ręki

Czwarty mecz i czwarta przegrana. Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko w ostatnich sekundach wygrywali 78:75, a później 80:79, ale ostatecznie ze zwycięstwa cieszyły ię rezerwy Śląska Wrocław.

Miłego złego początki... [foto]

Mimo świetnego początku meczu, ostatecznie koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko przegrali 85:97 z AZS Politechniką Opolską.

Poniżej wypowiedzi obydwu trenerów, statystyki oraz galeria zdjęć.

GKS lepszy od doralowców

Mimo zdobycia 92. punktów, nie udało się koszykarzom Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko wygrać w Tychach. Tamtejszy GKS w drugiej kolejce I ligi wygrał 106:92 z doralowcami.

Nieudana inauguracja koszykarzy

Nie udała się inauguracja
koszykarzom Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. W pierwszym meczu doralowcy ulegli 52:95 z Sokołem Łańcut.

Poniżej statystyki, oraz wypowiedzi pomeczowe obydwu trenerów.

Koszykarska inauguracja

Głównym punktem tego weekendu będzie inauguracja ligowa koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Sezon 2020/21 kłodzczanie rozpoczną meczem we własnej hali.

Wykaz meczów,  sytuacja kadrowa i jakie cele na ten sezon ma Nysa – o tym poniżej.

Seria przerwana, ważne zwycięstwo

Po niezwykłe emocjonującym meczu koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko przerywają serię porażek. - Jest to duże zwycięstwo w kontekście walki o utrzymanie. Dramaturgia była duża i kto był na meczu, ten nie żałuje – mówił po meczu trener Jerzy Chudeusz. Na odniesienie zwycięstwa nad AZS Politechniką Opolską, potrzebna była dogrywka!

Poniżej relacja z meczu, statystyki oraz wypowiedzi pomeczowe obydwu stron.

Ważne przełamanie

Uff! Jest przełamanie koszykarzy Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Na odniesienie jakże cennego i ważnego w kontekście utrzymania zwycięstwa, potrzebna była dogrywka‼️ Nysa ograła AZS Politechnika Opolska 100:99.

Niebawem relacja z meczu.

Bez szans w Krośnie

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nie mieli wiele do powiedzenia w starciu z Miastem Szkła. Za tydzień ważne starcie z AZS Opole.

Dołek koszykarzy [foto]

Ponownie emocjonujące i zacięte widowisko mieli okazję zobaczyć kibice w Kłodzku. Losy meczu z Pogonią Prudnik po raz kolejny ważyły się do ostatnich sekund. W niej Nysie zabrakło zimnej krwi i po raz kolejny musiała przełknąć gorycz porażki. Porażki dość pechowej…

Poniżej relacja, statystyki oraz galeria zdjęć.

Mecz o życie w Kołobrzegu

Koszykarze przegrywają ważne spotkanie w Kołobrzegu z Energa Kotwica Kołobrzeg. Na pięć minut przed końcem spotkania Nysa wygrywała 63:57, ale końcówka pojedynku po raz kolejny należała do rywali.

Poniżej relacja oraz statystyki z meczu.

Nie obronili twierdzy [foto]

Po wyrównanym i zaciętym spotkaniu tym razem w kłodzkiej hali lepsi rywale. Koszykarze Zetkamy Doral Nysy Kłodzko musieli uznać wyższość KS Księżak Łowicz.

Wyjazdowej niemocy ciąg dalszy

Po raz kolejny musimy obejść się smakiem. Po dość wyrównanym spotkaniu przegrywamy w Poznaniu. Końcówka należał do gospodarzy, którzy odnoszą trzecie zwycięstwo z rzędu. Doralowcy z kolei nadal bez zwycięstwa w meczach wyjazdowych.

Krok od sensacji [foto]

W derbach regionu emocji nie brakowało. Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko ponownie gonili wynik i bliscy byli sprawienia sensacji w starciu z faworyzowanym Górnikiem Wałbrzych. [foto: walbrzych24.com]

Siódme domowe zwycięstwo

Twierdza Kłodzko nie padła. Jednak żeby ją obronić potrzebna była dogrywka. Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko na początku drugiej połowy przegrywali różnicą 17. punktów, ale i tak zdołali odwrócić losy meczu z Polonią Leszno.

Poniżej relacja z meczu, statystyki oraz wypowiedzi obydwu szkoleniowców.

Wyjazdowa seria trwa nadal

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nadal bez wygranej w obcej hali. Tym razem musieli uznać wyższość Elektrobud-Investment ZB Pruszków.

Ograli faworyta

Od mocnego uderzenia nowy rok rozpoczęli koszykarze z Kłodzka. Doralowcy ograli faworyta do awansu i wicelidera I ligi, Czarnych Słupsk.

Poniżej relacja, statystyki oraz wypowiedzi pomeczowe obydwu szkoleniowców.

Piąte zwycięstwo koszykarzy

Udanie kończą rok koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Podopieczni Jerzego Chudeusza pokonali GKS Tychy, chociaż w trzeciej kwarcie tracili do rywali trzynaście punktów.

Wyjazdowa runda na zero [foto]

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko zakończą pierwszą rundę z serią wyjazdowych porażek. Tym razem doralowcy musieli uznać wyższość Sokoła z Łańcuta.

Poniżej relacja oraz zdjęcia z meczu.

Kolejne derby dla rywali

Seria trzech zwycięskich meczów Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko przerwana. W kłodzkiej hali triumfowała drużyna WKK Wrocław.

Poniżej relacja z meczu.

Na wyjeździe bez zmian

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nadal nie potrafią wygrać w meczu wyjazdowym. Tym razem kłodzczanie musieli uznać wyższość Politechniki Opolskiej.