Passa trwa nadal

Siódme zwycięstwo z rzędu koszykarzy Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko. Tym razem kłodzczanie wygrali na wyjeździe 94:66 z Intermarche II Zielona Góra.

Poniżej relacja z meczu.

II LIGA: INTERMARCHE II ZIELONA GÓRA – DORAL NYSA KŁODZKO 66:94 (13:27, 13:12, 20:27, 20:28)
Intermarche II: Traczyk 18 (1x3), Bednarczyk 15(1x3), Kopciński 14 (4x3), Dyminski 6, Busz 5, Pogoda 4, Mąkowski 2, Toberski 2. Nysa: Krajniewski 25 (2x3), Wojciechowski 21, Weiss 11, Kowalski 11(3x3), Zubik 8, Bartkowiak 7, Szymański 6, Rogalewski 3 (1x3), Włodarczyk 2, Mishchenko.

Koszykarze z Kłodzka nie mieli problemów z odniesieniem siódmego wyjazdowego zwycięstwa. Doralowcy tym razem rywalizowali w Zielonej Górze, w nowo otwartej hali, z zespołęm Intermarche II. To młody zespół,  który dotychczas wygrał jedno spotkanie, pokonując we własnej hali 87:56 Turów Zgorzelec.

Podopieczni Jerzego Chudeusza już w pierwszych minutach gry pokazali swoją siłę, wygrywając pierwszą ćwiartkę 27:13. W drugiej nieco Nysa spuściła z tonu, ale na przerwę i tak schodziła, wygrywając 39:26.

Po raz kolejny szkoleniowiec dał pograć zmiennikom. Ostatecznie zawody zakończyły się wygraną doralowców 94:66. O podtrzymanie zwycięskiej passy Nysa w następnej serii gier II ligi także powalczy na wyjeździe. Tym razem rywalem będzie KS Pleszew.