Bez powodzenia w Łowiczu

Nie udało się koszykarzom Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko odnieść pierwszej wyjazdowej wygranej w rozgrywkach I ligi.

KSIĘŻAK ŁOWICZ - ZETKAMA DORAL NYSA KŁODZKO 100:93 (26:30, 17:19, 28:18, 29:26)
Księżak: Kobus 20, Robak 20, Samsonowicz 15, Ratajczak 14, Stopierzyński 12, Tradecki 12, Grod 7, Czyż 0, Świderski 0. Nysa: Kowalski 17, Zagórski 16, Weiss 13, Nowicki 12, Malesa 11, Tomczak 10, Bartkowiak 8, Kutta 6.

Wydawało się, że po pierwszej połowie bliżej zwycięstwa są kłodzczanie (. Jednak słabsza gra w trzeciej kwarcie pozwoliła gospodarzom odrobić straty i wyjść na prowadzenie.

Prowadzenia Księżak Łowicz nie oddał już do końcowej syreny i ostatecznie wygrał 100:93. Kluczowe były rzuty wolne. Gospodarze trafili 33/39 prób, a goście tylko 5/9. Wyraźną przewagę mieli też w zbiórkach (42:30).