Bez szans w Krośnie

Koszykarze Zetkamy Dorala Nysy Kłodzko nie mieli wiele do powiedzenia w starciu z Miastem Szkła. Za tydzień ważne starcie z AZS Opole.

Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko 95:58 (29:22, 20:7, 23:13, 23:16)
Miasto Szkła: Czujkowski 22, Dymała 13, Jasiński 12, Oczkowicz 9, Smarzy 9, Ciesielski 8, Śpica 6, Ratajczak 4, Ziółko 4, Żmudzki 4, Walciszewski 4, Spała 0. Nysa: Kutta 12, Tomczak 9, Madziar 7, Weiss 7, Wojciechowski 6, Kowalski 5, Zagórski 4, Nowicki 3, Malesa 3, Bartkowiak 2.

Po pierwszych 10. minutach gry doralowcy przegrywali 22:29. Jednak później podopieczni Marcina Radomskiego nie mieli litości dla koszykarzy z Kłodzka. Druga kwarta zakończyła się wynikiem 20:7, a cały mecz 95:58.

Do końca rundy zasadniczej pozostają Nysie do rozegrania cztery mecze. Najbliższy to bardzo ważny pojedynek w kontekście utrzymania z AZS Politechniką Opolską. Zarówno podopieczni Jerzego Chudeusza jak i ich sobotni rywale, oraz Kotwica Kołobrzeg, mają na swoim koncie po siedem wygranych.